سانتا رزا حامل نامه آزمون مثبت برای coronavirus

مقامات با خدمات پستی ایالات متحده در روز دوشنبه تایید کرد سانتا رزا مبتنی بر حامل نامه تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus اضافه کردن یکی دیگر از لایه به مقطع سونوما کانتی ساکنان نهفته این بیماری همه گیر.

این ویروس آلوده 66 ساکنان شهرستان به تاریخ از جمله مأموران اجرای قانون مراقبت های بهداشتی کارگران و صاحبان کسب و کار و گردشگران به خانه بازگشتند.

اخبار پست الکترونیکی حامل تست مثبت آمد اولین بار از طریق USPS کارمند که خواست ناشناس بماند اما اطلاعات به سرعت تایید شد توسط آژانس شمال کالیفرنیا سخنگوی Augstine رویز.

حامل آثار از USPS سانتا رزا ضمیمه در 2850 مک براید لین رویز گفت از طریق ایمیل. رویز کاهش یافته است به ارائه جزئیات در مورد حامل مسیر اما تاکید کرد فدرال کارکنان و عموم مردم هستند نه به فکر بود در هر اضافی قرار گرفتن در معرض خطر است.

“هر دو CDC و سازمان بهداشت جهانی نشان داده است که وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که COVID-19 گسترش می تواند از طریق پست الکترونیکی” رویز گفت.

ایالات متحده جراح عمومی و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمده اند به همان نتیجه اگر چه کارشناسان هنوز هم توصیه ساکنان به شستن دست های خود و اجتناب از دست زدن به چهره خود را بلافاصله پس از دست زدن به بسته.

رویز گفت: اداره پست ضمیمه است تقویت تمیز کردن پروتکل ها از جمله استفاده از مواد ضد عفونی کننده و همچنین ارائه ضد عفونی کننده دستکش و ماسک برای کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>