سانتا رزا صاحبخانه شگفتی مستاجران با استفاده از محرک بررسی برای کمک به پرداخت اجاره خود را

سینتیا Whitsitt به مدت طولانی دوست داشت صاحب خانه او و خانواده اش اجاره فقط در غرب سانتا رزا. او معاملات تخم مرغ تازه را از او نجات جوجه ها و اردک ها برای زیتون نان او bakes; آنها صحبت می کنند ،

اما تماس های اخیر از Whitsitt صاحبخانه بود که بیشتر در خارج از عادی. صاحب ملک را اعلام کرد که در میان جهانی همه گیر او و همسرش شد کاهش Whitsitt اجاره با قیمت 500 دلار در ماه مه.

“به شما صاحبخانه تماس شما و به شما هدیه می دهد مانند آن است,” او گفت: “این حمایت در بالاترین سطح است.” او جستجو کمی برای کلمه ای که می آید نزدیک به توصیف چگونگی ارائه در این زمان بحران ساخته شده او را احساس می کنید.

“امن” او گفت:.

صاحبخانه او نمی تواند رسید پنج شنبه توسط مطبوعات دموکرات. روز چهارشنبه گفت: NBC Bay Area که او و همسرش تصمیم گرفته بود خود را به استفاده از $3,400 فدرال محرک بررسی برای کمک به مستاجران خود را.

“ما در واقع به عنوان خوانده شده یک زن و شوهر از داستان در این مقاله در مورد دیگر صاحبخانه که داده بود مستاجران خود را شکستن” صاحبخانه که نمی خواست فاش شود گفت: ایستگاه تلویزیون در یک مصاحبه تلفنی.

او و همسرش موافقت به استفاده از پول دولت به یارانه بخشی از اجاره بها پرداخت می شود توسط تمام 13 ساکنان خود را اجاره املاک. اما به نظر نمی رسد به اندازه کافی. بنابراین زن و شوهر بیش از دو برابر کل مقدار که آنها را تخفیف خود را مستاجرین اجاره ممکن است به بیش از 7000 دلار.

تلفن تماس Whitsitt دریافت شده از صاحبخانه آمد مانند یک انفجار سریع هوایی در میان موج گرما.

“او فقط گفت که اساسا تحت شرایطی در این زمان او و همسرش می خواهید به انجام چیزی برای مستاجران خود را,” او گفت: بعد از ظهر پنجشنبه در خانه اش از سه سال خاموش سباستوپول جاده ها است.

مهربانی می آید در یک زمان ایده آل برای Whitsitt که یک پرستار برای 18 سال قدیمی پسر رابرت مادرید زندگی می کند که مبتلا به اوتیسم. Whitsitt متکی به پول او به دست آورده و با ایجاد بالون طرح برای حوادث تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس مکیده تمام هوا از تجارت است.

Whitsitt مصمم است تا 500 دلار در او ذخیره شده در مارس — حدود یک سوم از اجاره ماهانه به خوبی استفاده کنید. او گفت که او قادر به تعمیر ماشین خود را تجدید او خودرو ثبت نام و دریافت او در حال حاضر لغو مجوز دوباره بازسازی شد.

“من می توانم ثبت نام خودرو و گرفتن کلاچ ثابت,” او گفت:. “من فکر می کنم من باید تنها مقدار مناسبی از پول است.”

در همین حال شده است وجود دارد یکی دیگر از عمل خود روشن علاقه و مراقبت توسط سانتا رزا خانواده ویژه در مطبوعات حزب دموکرات در ماه مارس برای گفتن چندین تلاش کسب و کار و خرده فروشی مستاجران آنها می تواند جست و خیز خود را مارس پرداخت اجاره.

مرکز شهر سانتا رزا صاحب ملک مرو هایمن و پسرانش آلن و مایکل توصیه کرده اند که یک تعداد انگشت شماری از چهارم خیابان مستاجران است که آنها می توانند با پرداخت نیمی از اجاره عادی است. عمل خوب است برای هر دو طرف: مستاجران دریافت برخی از اجاره امداد در یک زمان دشوار و Hymans عمل برای جلوگیری از از دست دادن مستاجران در طول بحران ناشی از رکود در تجارت است.

“علاوه بر اینکه یک کسب و کار تصمیم گیری, این, اخلاقی, تصمیم,” آلن هایمن.

مستاجران که عمل آفتابی BoBa و بیشتر یک نوشیدنی ها و رفتار های فروشگاه اصرار بر پرداخت کامل اجاره.

جف Svestka شرکت مالک کسب و کار گفت: Hymans او و شرکای او سپاسگزار اما آنها برای اعمال یک دولت وام و آنها را تشویق به “دیدن ترافیک بیشتر و بیشتر هر یک از این چند هفته گذشته به عنوان مردم بر روی ماسک های خود و سرمایه گذاری در!”

شما می توانید تماس با کریس اسمیت در 707-521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de