سانتا رزا Junior دانشجویان ساکنان مارس در اعتراض

هشتمین روز از تظاهرات در منطقه سونوما کانتی به عنوان بخشی از جنبش ملی decrying کشتار اقلیت با اجرای قانون جلب جمعیت بیش از 2000 بعد از ظهر روز شنبه به سانتا رزا Junior College, قبل از توده مردم در راهپیمایی به کلانتر, برای نشان دادن مسالمت آمیز و تلاوت یک لیست از خواسته ها.

یکی از بزرگترین اعتراض جمعیت به تاریخ تبدیل شده تا در کالج جامعه را در محوطه چمن بسیاری از حمل در خانه علائم و تقریبا تمام پوشیدن پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus برای این رویداد سازمان یافته توسط SRJC سیاه اتحادیه دانشجویی. کوچک گروه دانشگاه گفت: آنها میزبانی اعتراض به اضافه کردن صدای خود را به محوری گریه شنیده می شود در سراسر جهان بیش از دو هفته گذشته پس اخیر کشته شدن چند سیاه آمریکایی در دست اجرای قانون در سراسر کشور است.

اعضای این سازمان است که به ترویج آفریقایی و آمریکایی آفریقایی تبار فرهنگ و آموزش و پرورش همراه با مهمانان نوبت در زمان صحبت کردن و آواز خواندن به گسترده مخاطبان گسترش در سراسر چمن. آنها خواهان فوری اصلاحات به راه پلیس محلی سازمان ارتباط برقرار کردن با مردم از رنگ و همچنین به عنوان تغییرات به کالج عملیات.

در میان چندین درخواست آنها نامیده می شود به طور مستقیم بر دکتر فرانک چونگ رئیس جمهور از تاریخ و کالج برای استخدام بیشتر سیاه, دانشکده پور بیشتر منابع به صندوق کمک هزینه تحصیلی برای مردم رنگ و نژادی ایجاد آگاهی آموزش برای همه دانشجویان و اساتید.

“Don’t get it twisted, ما نمی خواهیم. ما خواستار” Delashay کرمنا بنسون, معاون رئیس جمهور از کالج پتالوما پردیس, سیاه اتحادیه دانشجویی گفت: شرکت کنندگان نشسته در چمن. “ما بازی نمی کنه.”

این تجمع آغاز شد که در تاریخ و کالج یکی از چندین در شهرستان سونوما در روز شنبه با راهپیمایی در پتالوما, رونرت پارک و منطقه سونوما در میان حوادث به خود جلب کرد که چند صد نفر است.

این SRJC پردیس که باقی می ماند بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تایید استفاده از چمن برای رویداد خاص به دنبال ارائه یک محیط امن و صلح آمیز راه را برای گروه و شرکت کنندگان نشان چونگ گفت.

چونگ با حضور در این تجمع گفت: شنیده می شود این گروه با صدای بلند و روشن است و او به دنبال به جای درخواست های خود را به عنوان بهترین او می تواند حرکت رو به جلو در حالی که همچنین کمک به مجوز اقدامات خود را برای بعد از ظهر.

“نقش ما امروز به گوش دادن و برای نشان دادن حمایت و ایستادگی با موضوع زندگی جنبش و دانش آموزان ما” چونگ گفت: روز شنبه در یک مصاحبه تلفنی پس از این تجمع است. “من افتخار می کنم به باز کردن پردیس به انجام این کار. این مهم است برای سیاه و سفید, صدای, شنیده می شود امروز و من تحسین و احترام (آنها را). ما می خواهیم برای حمایت از آنها به عنوان ما امروز بدون co-امید بستن و یا مصرف بیش از.”

به همین ترتیب رهبران این گروه پس از hourlong رالی به نام از همه شرکت کنندگان اجازه می دهد تا اعضای جامعه سیاه پوستان به رهبری راه را در حدود milelong مارس شمال به Sonoma County Sheriff ، جنبش ملی است که با الهام از مردم سیاه و سفید و بنابراین باید آن را به رهبری آنها را به صورت محلی نیز گفتند.

“ما متوجه شدیم در اینجا در سونوما کانتی که بسیاری از معترضان در جریان بودند led سفید و همچنین گفت:” Dejane Kidder, 20 دوم-سال SRJC دانشجویی و معاون رئیس جمهور از سانتا رزا پردیس سیاه اتحادیه دانشجویی. “غارت و خشونت طول می کشد دور از این پیام است که ما در حال تلاش به آن است که ما فقط می خواهم به زندگی می کنند. ما فقط می خواهید به امن و احساس امنیت در خانه خود ما. من نمی خواهید به نگرانی در زندگی من … لحظه ای که قدم از درب چرا که به معنای واقعی کلمه برای ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>