سانتا رزا اماتور, کالج پارتی, دانشجو, آزمایش مثبت برای coronavirus

یک دانش آموز در سانتا رزا Junior College دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 مارک اولین مورد از این بیماری در دانشگاه.

در حالی که کالج, انتقال به آموزش از راه دور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این شهرستان سونوما وزارت بهداشت خدمات مورد تایید فرد در آموزش به سر این تابستان برای برنامه هایی که آموزش عمومی اساسی ایمنی و بهداشت کارگران در علوم سلامت و ایمنی عمومی مرکز آموزش.

دانشجویی که تست مثبت است یک دانش آموز در یکی از این برنامه ها و حضور در کلاس در مسابقه علوم بهداشتی ساختمان SRJC جمهور فرانک چونگ گفت: روز شنبه یک ایمیل به کالج جامعه است.

دانش آموز تصویب مورد نیاز علامت خود را بررسی کنید و متوسط ارزیابی اما بعد احساس ناخوشی چونگ گفت. دانش آموز بلافاصله به خانه فرستاده و توصیه به آزمایش برای COVID-19 و مدیران آموخته از نتیجه مثبت در اواخر شب سه شنبه.

کالج, مقامات گفت: آنها معتقد بودند دانش آموز قرارداد این بیماری در خانه.

“این اولین مورد شناخته شده از coronavirus در یک SRJC سایت بر جدیت این بسیار مسری ویروس” چونگ گفت: در ایمیل خود. “ما باید همچنان به سخت کوش باقی می ماند در زیر اجتماعی فاصله پروتکل ها و هدایت های محلی مقامات بهداشتی به منظور به حداقل رساندن گسترش در جامعه ما است.”

هر کسی که آمد در تماس با دانش آموز توصیه شده است به خود قرنطینه برای 14 روز.

همه افراد در این کلاس با این دانش آموز از جمله ارومیه و دیگر دانش آموزان با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی و پس از تصویب در فرد آموزش پروتکل های چونگ گفت. همه علوم سلامت کارکنان و استادان مطلع شده است از مثبت مورد.

مسابقه ساختمان بسته شد و تمام کلاس ها لغو شد تا همه مناطق آسیب دیده می تواند ضد عفونی. ساختمان را بازگشایی, برای آموزش در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de