سانتا رزا Junior College لغو ایتالیا, تحصیل در خارج از کشور برنامه میان coronavirus نگرانی

سانتا رزا Junior College لغو آن تحصیل در خارج از کشور برنامه در ایتالیا با مقامات بهداشت هشدار از تهدید در حال رشد از coronavirus در کشور و آماده سازی برای قرار دادن بسیاری از بخش شمالی این کشور در مستند جمعه.

کالج مدیران در ابتدا در نظر گرفته شده حرکت خود را از 22 دانش آموز و یک مربی از فلورانس, ایتالیا به یک کشور اروپایی دیگر در امید اجازه می دهد آنها را به ادامه ترم خود را در خارج از کشور. اما آنها در نهایت تصمیم به انصراف از برنامه به طور کامل در حال رشد در میان نگرانی از گسترش ویروس در ایتالیا که در آن 5,883 افراد مبتلا شده به ویروس و 233 نفر کشته شده اند از آن به عنوان از شنبه. دانش آموزان در این برنامه بودند اطلاع از تصمیم گیری از طریق ایمیل در اوایل صبح روز سه شنبه.

“ما تا به حال به تصمیم گیری به آنها را امن” گفت: کری Loewen این کالج دین از هنر و علوم انسانی و مدیر تحصیل در خارج از کشور. “همه چیز فقط در مورد نگه داشتن دانش آموزان ما امن است. که فقط خط پایین.”

SRJC تصمیم در رابطه با موسسه آمریکایی برای مطالعات خارجی که باعث می شود ترتیبات برای برنامه هایی مانند مسکن و سه نفر دیگر جامعه محلی کالج که در این برنامه شرکت کنند. وجود دارد که در مجموع از 90 دانش آموزان در این برنامه است.

این دانشکده در حال کار برای به دست آوردن 22 SRJC دانشجویان خارج از کشور در مارس 11, Loewen گفت. تا کنون حداقل چهار نفر از دانشجویان چپ ایتالیا گفت کالج سخنگوی ارین Bricker.

این تصمیم به پایان می رسد این برنامه حدود دو ماه زودتر از انتظار می رود دانش آموزان با هواپیما به ایتالیا, در فوریه. 1 و قرار نیست به خانه بازگشت تا ماه مه 1, Bricker گفت.

“آنها خیلی نا امید” Loewen گفت: از دانش آموزان است. “ما احساس وحشتناک برای آنها, اما ما به خطا در کنار احتیاط.”

Loewen گفت: او دانش آموزان را تشویق به شرکت در این برنامه دوباره در سال آینده. اما برای برخی که نه امکان.

آنتونی Giampaoli, 22 در آخرین ترم در SRJC. در حالی که او می دانست که او که اگر او به ایتالیا رفت او را به دست یک فصل نهایی با کالج تیم هاکی روی یخ است که او یک عضو از چهار سال او فکر تحصیل در خارج از کشور تجربه خواهد بود که ارزش آن. و او ناراحت است که آن را پایان زودتر از انتظار می رود.

“اکثر مردم کار کرده بود ، ماه مستقیما به دست آوردن پول برای این سفر,” او گفت:. “ما همه فقط تلاش برای مثبت ماندن و مسائل اما آن را خورد.”

دانش آموزان را سرشکن هزینه برای هزینه آنها پرداخت شده برای گشت و گذار آنها قادر به رفتن Loewen گفت. آنها همچنین می خواهید قادر به تکمیل کلاس های خود را آنلاین و به هنگام بازگشت به طوری که آنها هنوز هم می تواند درآمد خود را به اعتبار برای این ترم.

حتی اگر Giampaoli است “تحریک” که این سفر کوتاه قطع شد و او در تلاش برای تمرکز بر خاطرات او ساخته شده در ایتالیا و لذت بردن از زمان کمی او را به سمت چپ وجود دارد. پس از کلاس لغو شد, او شده است قصد گشت و گذار و گذراندن وقت با دوستان خود را قبل از او برگ. او قرار است به پرواز جمعه.

“این بوده است که تجربه زندگی در حال تغییر برای من” Giampaoli گفت. “آن شخص که آن را تا به حال به برش های کوتاه … اما بدون توجه به آنچه در مدرسه شما به تحصیل در خارج از کشور است فقط یک تجربه شگفت انگیز و من واقعا خوشحال هستم که من آن را برای زمانی که من انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de