Santa Rosa, هلدزبرگ, Windsor, مدارس تعطیل کلاسهای درس شیفت به در خانه آموزش

ویندزور Unified School District اتحاد پیوست شهرستان سانتا رزا مدارس و هلدزبرگ واحد مدرسه در منطقه اعلام روز شنبه دانش آموزان را نمی توان بازگشت به کلاس های درس پس از هفته بعد از بهار با توجه به خطر ابتلا به کوروناویروس.

مانند مناطق دیگر در جاهای دیگر در منطقه از جمله Mendocino County, رهبران سونوما در مدارس شهرستان در حال تعلیق کلاس از طریق آوریل 5 برای کاهش پتانسیل گسترش ویروس با نگه داشتن کودکان از کلاس درس برای هم بودن.

هیچ مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus اعلام شده است در هر یک از مناطق و یا در هر نقطه در سونوما یا مندوسینو شهرستانهای اما مقامات مدرسه گفت: آنها در حال تلاش برای کمک به “صاف موج” ممکن است موارد جدید از طریق اجتماعی فاصله با حذف کلاس های حضوری و انتقال به صفحه اصلی آموزش.

هر منطقه گفت: از آن ساخته شده تصمیم خود را در مشاوره با Sonoma County Department of Health Services and Sonoma County, اداره آموزش و پرورش و یا SCOE.

اکثر مدارس در این شهرستان در حال شکستن بهار در هفته آینده و برنامه ریزی برای از سرگیری آموزش مارس 23 SCOE سخنگوی جیمی هانسن گفت شنبه.

اما مدارس در هلدزبرگ ویندزور و سانتا رزا که در آن شهرستان را بزرگترین منطقه در حدود 16000 دانش آموزان در 24 دانشگاه و همچنین Rincon دره Unified School District یک کودکستان تا کلاس هشتم فیدر منطقه نخواهد رزومه در سایت کلاس مارس 23 عنوان برنامه ریزی شده بود.

سنت جان باپتیست مدرسه کاتولیک در هلدزبرگ و کاردینال نیومن دبیرستان در سانتا رزا همچنین اعلام کرده اند که تعلیق.

سانتا رزا مدارس سخنگوی بث Berk گفت: مدارس نیست بسته چرا که معلمان هنوز هم خواهد بود در کلاس های درس و سایر مکان های امن آماده آموزش و ارائه دروس به صورت آنلاین و یا بر روی کاغذ به دانش آموزان خود را. جزئیات در خانه آموزش بودند و هنوز هم در حال کار کردن, آموزش و پرورش, مقامات گفت.

“ما در حال تعلیق دانش آموزان در کلاس درس” Berk گفت. “آنها در حال رفتن به یادگیری از خانه تا آوریل 5.”

در هلدزبرگ کلاس, دانش آموزان مدرسه در حال حاضر دریافت مواد پوشش دو هفته از راه دور, یادگیری, سرپرست کریس Vanden Heuvel گفت: در اطلاعیه خود روز شنبه. او گفت ثانویه دانش آموزان را انتقال به آموزش آنلاین آغاز مارس 24.

این مناطق به لغو فعالیت های بعد از مدرسه و ورزش و مراقبت از کودک و زمینه سفر از طریق 5 آوریل.

تمام مدارس نیز در حال کار برای ارائه ناهار به کسانی که نیاز دارند در حالی که آنها در حال یادگیری در خانه.

شهرستان سانتا رزا مدارس ارائه خواهد شد درایو-از طریق و carryout ناهار بین 11:30 صبح و 1 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه آغاز مارس 23 متعدد در مدرسه مکان.

هلدزبرگ دانش آموزان می تواند به دست آوردن ناهار برای وانت در هلدزبرگ دبیرستان, امیدوارم, آغاز, مارس 23 Vanden Heuvel گفت.

The Windsor منطقه گفت: این انتظار به توزیع گرفتن و رفتن ناهار از ویندزور دبیرستان به عنوان به خوبی.

این است که در حال توسعه داستان. بعدا بررسی بیشتر.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im