سانتا رزا پزشکان در مواجهه با اتهام فدرال در فرار از پرداخت مالیات طرح

یک سباستوپول زن و شوهر است که در مواجهه با اتهام فدرال پس از مظنون به فرار از پرداخت مالیات خود را برای چندین سال وزارت دادگستری ایالات متحده روز جمعه گفت.

رابرت Rowen, 69 و ترزا سو 66 شد و به اتهام توطئه برای فریب دادن آمریکا و فرار از پرداخت مالیات وزارت دادگستری گفت: در انتشار اخبار.

دو منتشر شده است از بازداشت در $200,000 اوراق قرضه.

زن و شوهر متاهل تمرین پزشکی از خود سانتا رزا درمانگاه انتشار اخبار گفت. آنها به اتهام توطئه برای فرار از پرداخت Rowen را مالیات بر درآمد فدرال بدهی از سال 1992 از طریق 1997 و 2003 از طریق 2008.

انتشار خبر ادعا شده که این دو قرار می گیرد Rowen دارایی های “خارج از دسترس دولت ایالات متحده” قرار داده دارایی در نامهای از دیگر افراد و یا اشخاص با استفاده از پول نقد به رفتار شخصی و حرفه ای کسب و کار و ارائه اطلاعات نادرست به IRS در میان روش های دیگر است.

کیفرخواست مدعی است که این زن و شوهر دستور بیماران خود را چک قابل پرداخت به نمایندگی طلا که پس از خریداری سکه های طلا و نقره.

بین Jan. 3, 2007 و مارس 11, 2014, Rowen تبدیل بیش از $3.9 میلیون از درآمد خود را به سکه های طلا و نقره این کیفرخواست مدعی.

محاکمه آغاز خواهد شد Feb. 22, 2021. اگر به جرم توطئه Rowen و Su هر صورت تا پنج سال زندان و جریمه از حداقل 250.000 دلار است. اگر به جرم فرار از پرداخت مالیات آنها هر یک به سه سال زندان و یک 250.000 دلار خوب است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>