سانتا رزا جزئیات برنامه ای برای بی خانمان اردوگاه در سمت غرب

سانتا رزا پیشنهاد تحریم گاه به تعدیل تهدید بیماری همه گیر کوروناویروس به محلی جمعیت بی خانمان درو زیادی کنجکاو مخاطب که حدود دو ساعت کاوش طرح شهر دوشنبه طی یک نشست مجازی.

این شهرستان برگزار شد در این جلسه که جلب بیش از 460 شرکت کنندگان در یک نقطه پس از دریافت بیش از 100 سوال در مورد طرح خود را برای برپایی یک اردوگاه است که مجموعه ای برای باز کردن در هفته آینده در فینلی مرکز جامعه در غرب خیابان دانشگاه.

سایت باید 70 چادر و در مجموع ظرفیت 140 نفر هر چند کارکنان شهرستان انتظار نیست که بسیاری از, و از آن خواهد شد جمعیتی از مردم که در حال حاضر زندگی در encampments مانند کسانی که در زیر بزرگراه 101 overpasses مرکز شهر که در آن اجتماعی فاصله وجود ندارد.

“تمرکز بر روی مردمی زندگی در خارج از گونه به گونه, کیسه خواب کیسه خواب چادر فضا به چادر فضای چرا که این یک اورژانس بهداشت گفت:” دیو Gouin این شهر مدیر مسکن و خدمات اجتماعی.

شهر انتظار به صرف در مورد $134,000 یک ماه در فینلی سایت و برنامه به دنبال فدرال بازپرداخت برای این و دیگر بیماری همه گیر هزینه های مربوط. در حال حرکت به سمت اردوگاه خواهد شد که مدیریت خیریه کاتولیک سانتا رزا خواهد بود داوطلبانه برای مردم در حال حاضر زندگی می کنند در خیابان.

جلسه برنامه ریزی شده بود به اجرا در 90 دقیقه اما با بیش از یک دوجین سوال انتظار در نقطه مقامات در شهرستان پنل توافق برای ادامه مصرف سوالات و شنیدن بازخورد از مردم است.

تن از جلسه مدنی و با بسیاری از اعضای عمومی درخواست جستجو پرسش و تشکر شهرستان برای وقت و انرژی آنها را صرف تهیه و مدیریت اردوگاه طرح است. این شهر بارها و بارها تاکید کرد و جواب داد: سوال در مورد امنیت عمومی اشاره کرد که اداره پلیس خواهد گام تا گشت به رویت حضور در این منطقه است.

امنیت خواهد بود در حال حاضر در سراسر ساعت در سایت که باید 8 بعد از ظهر حکومت نظامی محدودیت در بازدید کننده و ممنوعیت الکل و مواد مخدر استفاده کرد. در آنها با هدف اطمینان از ساکنان که جو در فینلی سایت خواهد بود بسیار متفاوت از آن از جو سه تظاهرات l دنباله اردوگاه.

در حالی که این شهر را به آزمون هر کسی که زندگی می کنند در فینلی سایت برای coronavirus وجود دارد خواهد بود یک فرایند در جایی به نمایش ساکنان علائم و خود را در دماهای گفت: Jennielynn هلمز رئیس مسئول برنامه برای خیریه کاتولیک.

یک تماس گیرنده را شناسایی کرده و خودش را به عنوان یک غرب سانتا رزا مقیم گفت: او در ابتدا خشمگین بدانند که انتخاب فینلی شد یک مثال از سمت غرب گرفتن “ریخته” بر خلاف مرفه تر از سمت شرق است که او سپاسگزار از این شهر تلاش. او مطرح یک سوال مهم: چه برنامه ای برای برچیدن اردوگاه?

این شهرستان در حال تلاش برای کشف کردن آن استراتژی خروج Gouin گفت: “ما لازم نیست که یک جواب خاص در حال حاضر است.”

شهروندان چند که زندگی در نزدیکی فینلی ابراز ترس و نا امیدی در مورد انتخاب سایت یک گفت: این اردوگاه حضور خواهد بی درنگ او را به نگه داشتن کودکان خود را از بازی در نزدیکی حیاط جلویی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de