سانتا رزا طراحی بورد تابه پیشنهاد مرکز شهر آپارتمان برج

بزرگترین پیشنهاد پروژه مسکن در مرکز شهر سانتا رزا در آمد برای سنگین انتقاد شنبه قبل از شهرستان پانل از کارشناسان معماری که ابراز چنین جدی تردیدی در مورد طراحی خود را به عنوان به بازیگران شک در آینده آن — قبل از توسعه دهنده توافق به سعی کنید به آدرس نگرانی های خود را.

این غیر منتظره ای شدید آنلاین شنوایی قبل از این شهرستان را بررسی طراحی هیئت مدیره به سوال به نام نگاه از هفت داستان 50 میلیون دلار برج که چشم پوشی دادگاه مربع از جنوب غربی گوشه ای از 3rd خیابان و سانتا رزا خیابان.

چهار ساعت جلسه یک گام کلیدی برای 120-واحد 1 سانتا رزا پروژه که افزایش از یک در حال حاضر خالی ساختمان سه طبقه خواهد بود و بزرگترین جدید پروژه های مسکن در مرکز شهر.

اعضای هیئت مدیره مطرح متعدد نگرانی در مورد ظاهر و طرح از جمله خاکستری خارجی بسیاری در بر داشت کسل کننده انتخاب یک کافه در طبقه همکف به جای استفاده از یک نوع متفاوت از کسب و کار اضافی یا واحد مسکونی و عدم حضور در محل پارکینگ.

“اولین برداشت من از این پروژه این است که متقاضی به حال میل به خودرا برای امتحان اماده سایت پر از واحدهای مسکونی بدون ارائه امکانات اضافی و یا پر جنب و جوش گزینه برای فعال کردن این ساختمان در یک سطح بالاتر” گفت: عضو هیئت مدیره درو Weigl یک سانتا رزا معمار.

Weigl بعد گفت که او می خواهم هرگز رای دادند و در برابر هیچ یک پروژه قبل از, اما این کار را انجام دهید اگر 1 سانتا رزا می شده اند تا به صورت رسمی تصمیم گیری به جای پنج شنبه را بررسی مقدماتی. بیشتر از دیگران در این هفت نفر هیئت مدیره تعیین شده توسط شورای شهر و دقیق و قابل توجهی در مسائل آنها تا به حال با این پروژه است.

1 سانتا رزا نشان داده بود نپا توسعه دهنده کیت Rogal که در حال کار با دیرین صاحب ملک مارتی زمستان مارین کانتی سرمایه گذار املاک و مستغلات. Rogal ساخته شده است که از 1 سانتا رزا تیم با هدف به عنوان یک همسایه خوب مکمل های موجود در نزدیکی تحولات در حالی که آوردن در هجوم مستاجران آنها گفت: ارائه خواهد دم زندگی به مرکز شهر.

“ما می دانیم که به طور کامل در سایت در 1 سانتا رزا مهم است vis a vis مربع و مرکز شهر بسیار مهم است و ما احساس می کنیم به چالش کشیده است که مسئولیت” Rogal گفت.

لحن خود را تغییر داد به شدت با این حال پس از هیئت مدیره وزن در آن انتقاد و توصیه.

“من نیاز به وضوح دولت که در حالی که ما به وضوح تفاوت سلیقه با اعضای هیئت مدیره شما من بی دلیل زیانی با این ادعا که این یک طراحی متولد خارج از عجله و یا خالص فشار اقتصادی و یا عدم احترام به شهر” Rogal گفت.

سنجش تنش ارشد شهرستان planner لایحه رز شروع به پریدن کرد از نقطه خود را در حاشیه جلسه مجازی.

رز گفت: او نمی خواست به تخفیف هیئت مدیره نظرات و یا تخصص ساخته شده اما یک نقطه از توجه به “سرمایه گذاری قابل توجهی” به تاریخ در بخشی از توسعه دهندگان. از او پرسید: طراحی هیئت مدیره به قرار دادن با هم یک لیست از شکایات و پیشنهادات که Rogal و تیم خود را می توانید سعی کنید به آدرس در یک پیشنهاد اجازه می دهد تا این پروژه به پیشرفت است.

در غیر این صورت افزایش یافت گفت: “ما به طور بالقوه می تواند از دست دادن این پروژه است.”

بیشتر نظر آمد که از اعضای عمومی قبلا در این جلسه با بیان حداقل یک اندازه گیری از پشتیبانی از این پروژه حتی اگر آنها نگرانی های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de