سانتا رزا عهده اجاره شهر متعلق به خواص

سانتا رزا اجازه خواهد داد که مستاجران که اجاره نامه متعلق به شهرستان اموال برای به تعویق انداختن پرداخت اجاره بها تا ماه ژوئیه و تشویق دیگر تجاری صاحبخانه را به انجام همان.

حرکت به تاخیر پرداخت از طریق ژوئن 30 توسط شهر مدیر Sean McGlynn نه صرف اجاره در شهر 46 فعال اجاره و موافقت نامه صدور مجوز — اعم از معاملات به استفاده از شهر فضاهای پارکینگ یا dumpsters مرکز شهر به اجازه رشد تاک zinfandel انگور در سانتا رزا حومه — اما آن را به کسب و کار و سازمان ها بیشتر زمان به آمده تا با لازم پرداخت. شهر ممکن است تصمیم به چشم پوشی و یا ببخش این اتهامات در چند ماه آینده به عنوان مقامات در قرعه کشی یک بودجه برای سال مالی آینده.

“ما می دانیم که بسیاری از کسب و کار ما در حال رویارویی با چالش های در حال حاضر به خصوص در رستوران ما که بسیاری از اجاره ملک در مرکز شهر از شهرستان برای فضاهای پارکینگ و یا برای ذخیره سازی” شهردار تام Schwedhelm در بیانیه ای گفت. “اجازه می دهد آنها را به توقف خود را اجاره پرداخت در طول این مشکلات یک راه ساده این شهرستان می تواند همچنان به ارائه پشتیبانی برای جامعه ما است. ما امیدواریم که اقدامات ما را تشویق تجاری دیگر صاحبخانه را شبیه مراحل را برای کسب و کار خود را مستاجران.”

این حرکت نمی شود به شرکت های مخابراتی که اجاره نامه املاک شهرستان برای سایت های همراه و یا دیگر تجهیزات.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>