سانتا رزا شورا برای تصمیم گیری سرنوشت مناقشه 138-واحد Roseland پروژه مسکن

سانتا رزا شورای شهر در روز سه شنبه خواهد شنیدن یک چالش به 138-واحد توسعه در Roseland از یک گروه از همسایگان را با متعدد نگرانی در مورد اضافه کردن یک مقدار زیادی از خانه های جدید به یک نسبتا روستایی بخشی از شهرستان.

این Schellinger Burbank خیابان زیربخش یک پروژه از سانتا رزا مبتنی بر Schellinger برادران homebuilding شرکت ایجاد خواهد 64 آپارتمان 62 مستقل خانه های تک خانواری و 12 متصل single-family homes همراه Burbank خیابان جنوبی از Roseland نهر و شمال Liana درایو.

طرفداران توسعه تاکید کرده اند که این امتیازات در حال حاضر ساخته شده و مقدار زمان ریخت و به این پروژه است که به گسترش کشش Burbank خیابان در حالی که اضافه کردن جدید خطوط دوچرخه و پیاده رو در هزینه برخی از بلوط و درختان ردوود.

“طرح ما را مشاهده کنید و برای خود تصویب شد ملاحظه تصور و بسیار زیاد در اتحاد با اهداف مسکن این شهرستان گفت: جو موج دار شدن مدیر عملیات املاک و مستغلات برای Schellinger برادران در جلسه پنج شنبه گذشته از کمیسیون برنامه ریزی.

اما ساکن زندگی می کند که بلافاصله جنوبی از توسعه و علامت Parrish به دادگاه تجدید نظر پس از مدت کوتاهی این پروژه برای اولین بار امن تصویب در مارس و ادامه داد: برای مبارزه با این پروژه در طول چند ماه گذشته با کمک برخی از همسایگان خود را.

Parrish استدلال می کند این شهر نشان داده است که “عدم انصاف” به Roseland ساکنان توسط “ردیابی سریع” توسعه که دارای پیشرفته از طریق کانال های رسمی میان coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از ساختمان های جدید خواهد شد در سه طبقه و تقریبا 35 پا بالا — متوسط ارتفاعات در بخش دیگر از سانتا رزا اما قوی در این کمتر توسعه یافته گوشه ای از Roseland. Parrish گفت: او را نیز نگران از دست دادن پتانسیل حریم خصوصی و افزایش ترافیک از توسعه که او را بین دیگر مجتمع آپارتمانی به جنوب از او و همسایگان خود را.

“من قصد دارم در اصل در فشرده” گفت: Parrish که زندگی در اموال خود را برای نزدیک به 20 سال است.

Parrish و همسایگان ارین و نیک Rineberg که نقل مکان کرد و بر روی Burbank خیابان حدود یک سال و نیم پیش می گویند آنها در برابر تحولات جدید مسکن در منطقه, اما آنها نگرانی در مورد این پروژه خاص.

“ما از همسایگان” ارین Rineberg گفت. “ما از مسئول و اخلاقی و به خطر انداختن توسعه است.”

Schellinger برادران در نظر دارد به فروش آپارتمان پروژه به Waterstone مسکونی جداگانه سرمایه گذاری املاک و مستغلات نهاد موفق توسط پیتر Schellinger. Waterstone توسعه خواهد بود که بخشی از این سایت در رابطه با Burbank مسکن سانتا رزا مسکن مناسب توسعه با توجه به نامه موج نوشت: به این شهرستان است.

به عنوان آن می ایستد, پروژه خواهد بود 100% بازار-نرخ معنی Schellinger برادران می تواند چهره شهر تحمیل هزینه برای حمایت از مسکن مقرون به صرفه در جای دیگر هر چند Schellinger و Burbank هر دو ابراز تعهد به توسعه 64 آپارتمان خانه به 100% قیمت مناسب جامعه است.

شورای شهر ابراز اندازه گیری پشتیبانی از اوایل سال جاری با امضای مشترک دولت زیرساخت های نرم افزار کمک مالی تا 5 میلیون دلار برای تامین هزینه ساخت این پروژه است.

اما Schellinger گفت: کمیسیون برنامه ریزی او می خواهم دریافت بازخورد از دولت مقامات مسکن است که این پروژه “نه به اندازه کافی چگال” و مبارزه را به رقابت با دیگر برنامه های کاربردی برای پروژه های مسکن در سانتا رزا. به عنوان یک نتیجه Waterstone نه حرکت رو به جلو که با کمک مالی درخواست.

کمیسیون برنامه ریزی صندلی پتی سیسکو و دیگر اعضای ابراز رزرو در مورد این پروژه تصمیم گرفت اما اعتراض خود را به توسعه نیست قابل توجهی به اندازه کافی به آن را انکار کند. برای مثال سیسکو به ذکر است که این پروژه را ارائه می کنند به شدت مورد نیاز مسکن اما نمی مخلوط هر یک از آن انواع مسکن به جای ایجاد سه متمایز توسعه مناطق است.

“من فقط فکر می کنم یک فرصت از دست رفته بود برای ساخت یک محله” Cisco گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>