سانتا رزا شورای پیش نمایش ‘بسیار تلخ’ بودجه است که می تواند sap ذخایر

سانتا رزا چهره $18.1 میلیون کسری در آن صندوق به طور کلی تا حد زیادی با توجه به همه گیر و شهرستان آماده است به استفاده از تقریبا همه ذخایر موجود در چرخه بودجه آن است که اگر قادر به ضربه بزنید وجوه از یک PG&E حل و فصل و یا امن اضافی فدرال کمک.

بودجه پیشنهادی ارائه شده در جمعه شهرستان توسط مدیر Sean McGlynn اداره خواهد با استفاده از همه اما 1.1 میلیون دلار از $19.2 میلیون دلار در ذخایر به ساحل تا پیشنهاد $177.3 میلیون صندوق به طور کلی هزینه تا $6 میلیون از سال گذشته است. این شهر به طور کلی بودجه خواهد total $436.7 میلیون پایین حدود 2.2 میلیون.

صندوق به طور کلی درآمد — مالیات رسید که تا حد زیادی صندوق حقوق و مزایا از جمله پلیس و آتش و خدمات اداری — پیش بینی افت $14.1 میلیون یا 8 درصد رانده عمدتا توسط تیز کاهش در فروش درآمد مالیاتی در میان coronavirus بحران و در نتیجه دولت موظف خاموش شدن ناگهانی.

تخمین بودجه پرده برداری کامل شورای شهر در روز سه شنبه را کمی در راه های جدید اما هیچ کاهش عمده به نیروی کار و یا برنامه های عمومی هر شهر ممکن است در نهایت به تأخیر انداختن برخی از پروژه های سرمایه ای و استخدام های جدید. کامل 2020-21 طرح برای شورای مشورت و تصویب در ماه آینده.

بدون بلندی رسید از 90 میلیون دلار پرداخت می شود توسط PG&E به سانتا رزا تحت آزمایشی حل و فصل برای سال 2017 آتش سوزی در این شهرستان خواهد بود حتی در جهان بیشتر از صدمه دیده است.

اضافی فدرال برای کمک به دولت های محلی و ایالتی باقی می ماند قفل شده است و در یک بن بست سیاسی در واشنگتن با اوباما و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت مخالف آمریکا آخرین لایحه.

“من فکر می کنم در ماه ژوئن است برای رفتن به یک مشکل مکالمه برای شورا یا نه که PG&E پول می آید و می گوید:” عضو شورای کریس راجرز.

بودجه نیز شامل نمی شود هر گونه شرایط اضطراری هزینه های شهر ممکن است مجبور به ایجاد این تابستان و پاییز برای پاسخ به آتش سوزی PG&E خاموشی و یا بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من می توانم بگویم که ریاضت اقتصادی است که قطعا پیام این شورا نیاز به توجه را از” گفت: عضو شورای جک Tibbetts در حال حاضر وزن در در اول رکود اقتصادی دوران بودجه فعالیت سیاسی خود را.

حتی اگر $13.5 میلیارد دلار حل و فصل PG&E میانجیگری کرده است با 2017 و 2018 آتش سوزی قربانیان و دولت های محلی و پیشرفت در برنامه شهر نیست و انتظار برای دریافت آن بخش تا اواخر سال 2020 است. تا آن سانتا رزا خواهد بود خونتان به انصراف پایین در هر بشکه رسید.

“وضعیت این صندوق به طور کلی ذخایر بسیار تلخ و بدون هر گونه مداخله” گفت: شلی ریلی این شهر اقدام معاون مدیر امور مالی.

مجموع حقوق و دستمزد — شهر هزینه های حقوق و مزایای — تنظیم شده است به افزایش حدود 2.2 درصد به حدود 130.5 میلیون, با توجه به داده های ارائه شده توسط این شهرستان است. این شهرستان در مجموع بازنشستگی مربوط به هزینه های تنظیم شده است به افزایش 3.1 میلیون دلار به حدود 45.9 میلیون 7.2 درصد افزایش یافته است.

روز سه شنبه پنج ساعته بودجه شنیدن اصلی بود فرصتی برای شورای شهر و عموم مردم را به سوال بپرسید و قبل از درخواست رسمی مذاکرات در ماه آینده.

این جلسه به دنبال جلسات ماه گذشته زمانی که یک شهر مشاور گفت که بدون فدرال کمک های این شهر خواهد بود در کسری از $74 میلیون نفر از طریق اواسط سال 2025 — در مورد زمانی که سه کلید شهر فروش مالیات مجموعه به پایان می رسد و در عین حال به طور بالقوه ایجاد چند سوراخ در بودجه پایین جاده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de