سانتا رزا نظر برش 26 شغل معلم

سانتا رزا منطقه مدرسه در این هفته می تواند به کاهش بیش از دو دوجین, معلم, مشاغل, یک حرکت به معنای کمک به یک نزدیک به 13 میلیون دلار کسری و آن را به مقدار بزرگترین و تنها دور از آزادسازي پس از سال 2016.

هیئت مدیره مدرسه است که میله میله به رای روز شنبه در یک پیشنهاد به کاهش یا قطع نزدیک به 26 full-زمان موقعیت به عنوان منطقه همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری مزمن کمبود مالی ناشی از کاهش ثبت نام دانش آموز و قطره در بودجه دولت است.

پیش بینی ها نشان می دهد شهرستان سانتا رزا مدارس می ایستد به از دست دادن بیش از 9 درصد از جمعیت دانشجویی بین 2015 و 2021 یک چشم انداز با وخیم پیامدهای بودجه که آینه مبارزات بسیاری از مناطق دیگر در سراسر ایالت.

آخرین پیشنهاد آید پس از امنا ماه گذشته مجاز $10.7 میلیون دلار کاهش با حذف 13 موقعیت های خالی و کاهش سایر هزینه های عملیاتی. کاهش در این هفته معادل 25.6 شغل تمام وقت از جمله یک پست اداری را ارائه حدود 2.2 میلیون دلار صرفه جویی با توجه به منطقه.

“متاسفانه ما در هیچ وضعیت متفاوت از اکثر مدارس در سراسر کالیفرنیا و ملت” گفت: Stacy Spector, دانشیار سرپرست منابع انسانی برای شهرستان سانتا رزا مدارس. “عادلانه و برابر بودجه عمومی آموزش و پرورش رخ نمی دهد به نیازهای دانش آموزان است.”

اگر تایید اضافی کاهش شغل را اضافه کنید به یک رشد مجموع برای سانتا رزا مدارس از سال 2016 بالغ بر 80 گواهی مربی پست ها با توجه به منطقه گزارش. پنجاه و موقعیت حذف شد در سال 2019 به تنهایی. کاهش بسیار بالاتر است پس از مقاطعه در ساییدگی و از دست دادن جدید آزمایشی مدرسان که قرارداد نمی شد تمدید گفت خواهد لیون رئیس جمهور از سانتا رزا انجمن معلمان.

به طور کلی منطقه, استخدام 1,600 معلمان و کارکنان با سالانه بودجه صندوق به طور کلی از $185 میلیون.

از آنجا که بسیاری از پیشنهاد 26 کاهش شغل در حال گسترش در سراسر یک تعداد بیشتری از موقعیت و یا به ارائه دوره میله میله برای حذف آن هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از کارکنان خواهد بود تحت تاثیر قرار Spector گفت.

تقریبا نیمی از پیشنهاد کاهش تاثیر مدرسه ابتدایی کارمندان برجسته این شهر گلایه جذب و حفظ خانواده جوان به مرزهای خود و در نهایت خود را در مدارس دولتی.

متوسط و بالا مدرسه پشتیبانی از پست ها و شغل تدریس زبان انگلیسی, هنر و زبان جهان در وسط و متوسطه نیز در بلوک سفت.

هر نتیجه اخراج در تحت تاثیر پست های زیاد انجام می شود بر اساس ارشد.

مربیان به طور معمول تبدیل به بازار کار پس از مطلع گفت: لیون اتحادیه رئيس جمهور. توسط قانون در این منطقه به اطلاع کارکنان با جمعه.

“ما قطعا در حال رفتن به از دست دادن برخی از اوایل زندگی حرفه ای مربیان” لیون گفت. “این غم آنها باید برای مقابله با آن و غم ما در حال رفتن به از دست دادن معلمان خوب بیش از آن.”

هیئت مدیره بودجه کاهش ماه گذشته شد بخشی از یک برنامه بلند مدت برای کمک به ایجاد ثبات در بودجه منطقه. بدون کاهش بیشتر اما سانتا رزا نمی تواند دیدار با تمام تعهدات مالی خود را از طریق 2021-22.

لوری Fong مدرسه مدیره رئیس جمهور گفت: این منطقه نیاز به دلسوز با کارکنان تحت تاثیر کوچک سازی. سابق مونتگمری بالا مدیر مدرسه تحویل داده شده است که پیام و پیش از آن در زندگی حرفه ای او به عنوان یک معلم بوده است در پایان دریافت.

“شما ارزش شخص شما نفرت سیستم و شما آن را توضیح دهید به آنها که در راه” Fong گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im