سانتا رزا بسته در خیابان های مرکز شهر با موانع بتن به عنوان تظاهرات رود

سانتا رزا بسته است چند عمده مرکز شهر تقاطع ها از طریق پنج شنبه همزمان با شبانه حکومت تحمیل شده پس از شیوع خشونت و خرابکاری در پی تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس و بازداشت و میر در دست اجرای قانون است.

تقاطع ها به بسته شامل سانتا رزا خیابان و خیابان اول; خیابان سوم در B و D خیابان; چهارم خیابان و E خیابان; پنجم خیابان D در خیابان و مندوسینو خیابان و سانتا رزا پلازا در خیابان B.

این تعطیلی برای اولین بار به نظر می رسد در شکل موقت موانع ساخته دوشنبه قبل به 8 بعد از ظهر حکومت نظامی, اما این شهر تصمیم گرفتند به جای آن با موانع بتن گفت: رئیس پلیس Ray ناوارو با استناد به یک حادثه که در آن معترضان برچیده حداقل یکی از مجموعه ای از موانع.

“موانع که مانع وسایل نقلیه از ورود به منطقه قرار داده شده بود وجود دارد به طوری معترضان امن تر فضا را برای مونتاژ در دادگاه مربع است. این عمل بر نیاز به افزایش امنیت و حفظ امنیت در منطقه هسته از مرکز شهر” ناوارو در بیانیه ای گفت. “بنابراین شهر خدمه در زمان اقدام بیشتر این صبح به نصب موانع بتن به آماده شدن برای قانونی مجامع برنامه ریزی شده برای این منطقه به طور بالقوه در این شب و در روز های آینده.”

مرکز کسب و کار از جمله Willbees مرکز شهر مشروب و دلی نیز گزارش داد که بستن ساعت به چین با خیابان تعطیلی و حکومت.

مقررات منع رفت و آمد شبانه در محل باقی می ماند از 8 p. m. به 5 صبح سه شنبه و چهارشنبه شب. برای کسانی که زندگی و کار در مرکز شهر دسترسی به نقاط ایجاد شده در شمال و جنوب این میدان.

علاوه بر این موانع و محدودیت فضایی دسترسی به مرکز شهر به دنبال حادثه شنبه که پلیس در ادامه به بررسی که در آن یک نوجوان سوار یک وانت از طریق جمعیت از معترضان در تقاطع مندوسینو خیابان چهارم خیابان نزدیک به برخورد با برخی از افراد اما به نوعی و در نتیجه بدون آسیب.

پلیس مورد پرسش و منتشر جوانان دانش آموز در دبیرستان مونتگمری و بعد از آن توقیف وانت خود را. پلیس در ادامه به درخواست هر یک از قربانیان این حادثه به جلو آمده و از آنها بخواهید برای قربانیان و شهود به تماس با جرایم خشونت آمیز تحقیقات تیم تماس SRPD جرایم خشونت آمیز تحقیقات تیم در (707) 543-359.

موانع نیز به معنای جلوگیری از استقلالی فعالیت ها و برای جلوگیری از مردم را از رانندگی بر روی مربع, شهرستان سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net