سانتا رزا لغو یا تعلیق بسیاری تابستان پارک ها و تفریح و سرگرمی حوادث

سانتا رزا را لغو کرده است, شهرستان, اجرای روز تابستان اردوگاه از طریق حداقل ژوئیه ترکیب چالش های منطقه سونوما کانتی پدر و مادر روبرو هستند با بسته شدن مدرسه و دانشگاه و بسیاری از فضاهای عمومی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

خبری که محبوب Wa-Tam اردوگاه در Howarth پارک و چندین برنامه مشابه لغو شد آمد به عنوان بخشی از یک جارو اطلاعیه از شهر, پوشش, پارک ها و تفریح و سرگرمی خدمات از جمله لغو همه ارشد و برنامه های سالانه ارشد نمایشگاه تا اطلاع ثانوی.

علاوه بر این فینلی مرکز آبزی و Ridgway شنا مرکز بسته باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی به عنوان Howarth پارک قطار, چرخ فلک, boathouse اسنک بار و حیوانات مزرعه.

“این باعث تاسف کارکنان ما به باید به این لغو به ما تفریح و پارک های تیم به نظر می رسد به جلو به برنامه های تابستانی به همان اندازه به عنوان اعضای جامعه ما را در هر سال. اما اولویت شماره یک ما همیشه سلامت و ایمنی از برنامه های ما شرکت کنندگان و کارکنان ما و در نتیجه این بود که لازم است تصمیم” گفت: کلی Magnuson معاون مدیر سانتا رزا تفریح & Parks.

“ما همچنان به کار با و به دنبال جهت سونوما کانتی افسر بهداشت برای تعیین زمانی که ممکن است امن برای آوردن برخی از برنامه های ما به عقب آنلاین” Magnuson گفت.

این اردوگاه به طور معمول رسم 2,400 ثبت نام در هر تابستان و 875 در حال حاضر ثبت نام برای این فصل است.

نیک Caston زندگی می کند که در Roseland, برنامه ریزی شده بود به ثبت نام خود 6 ساله و پسر در یک اردوگاه تابستانی. در حالی که او را نا امید که این برنامه ها پس از لغو شده است, او گفت که او می داند و پشتیبانی از تصمیم گیری.

“اگر آن را یک تصمیم که سلامت (مقامات) هستند گفت: این یکی از سمت راست و سپس آن را یک حق” Caston گفت. “این رفتن به خشن آن را به آفتابی و تمام (پسر من) می خواهد به انجام است رفتن شنا کردن و بازی اما آن را ارزشمند ایثار است.”

این شهرستان به موضوع بازپرداخت هزینه ها در حال حاضر پرداخت می شود.

برای پرداخت هزینه ها با کارت اعتباری این شهرستان به اعتباری میزان به طور مستقیم به کارت اعتباری در هر زمان ممکن است. کسانی که پرداخت توسط روش دیگر می توانید درخواست بازپرداخت را انجام دهید چک کنید از طریق ایمیل [email protected] و یا تماس و ترک یک پیام در 707-543-3737 ext. 1.

پرداخت نیز می تواند در سمت چپ به عنوان اعتبار در حساب نسبت به آینده خرید مانند برنامه های تفریح و سرگرمی و یا اجاره.

“ما در حال کار را از طریق لیست ما از مشتری تماس با ما امروز” گفت: Adriane Mertens, Santa Rosa ارشد ارتباطات افسر در روز سه شنبه.

شهر سانتا رزا همچنان به کار تحت شرایط محدود است اما گسترش برخی از خدمات و عملیات پس از انتشار آرام سفارشات از Sonoma County Department of Health Services هفته گذشته است.

این شهرستان دارای بازگشایی محله پارک ها و از سرگیری ساخت و ساز در برخی از آثار عمومی پروژه ها از جمله در Coffey محله پارک آغاز این هفته است. پارک های شهر نزدیک به ساکنان خانه ها باز و قابل دسترس برای عابرین پیاده و دوچرخه سواران به صورت اساسی ورزش است اما تنها برای کسانی که زندگی می کنند ، مناطق پارکینگ بسته شده و هر کسی از دیدن یک پارک باید مجموعه ای از خانه بدون ماشین.

Bennett Valley Golf Course بازگشایی دوشنبه با سخت اجتماعی فاصله و پروتکل های بهداشت در محل.

همه جامعه مراکز و امکانات بسته باقی خواهد ماند. هیچ پارک و پیک نیک و یا رویداد مجوز صادر خواهد شد و اتاق اجاره معلق حداقل تا ماه ژوئن است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعلیق برنامه های تفریح و سرگرمی و خدمات به srcity.org/COVID19RecUpdate.

در علاوه بر این به Wa-Tam دیگر لغو شهرستان روز تابستان اردوگاه برنامه شامل یو-چی اردوگاه جوانان در پارک ها و دویل ماجراجویی کمپ در پارک دویل در سانتا رزا.

لوکاس Warnell یک دانشجوی سال اول در کاردینال نیومن دبیرستان, اعمال کرده بود را به پرداخت می شود مشاور در Wa-Tam. برای دو سال گذشته او داوطلب وجود دارد به عنوان یک مشاور در آموزش. قبل از این که او یک camper وجود دارد. این خواهد بود که اولین بار در نه سال است که او نمی تواند بازگشت به اردوگاه.

“من به طور کامل درک کنند که چرا آنها این کار را کرد و من موافقت می کنم که این حق انتخاب را” Warnell گفت: از لغو. “(اما) آن را فقط در دل من می شکند. من قصد دارم به دست قادر به کار با تمام بچه ها.”

نویسنده کارکنان Chantelle لی کمک به این گزارش. شما می توانید رسیدن به تحریریه دن تیلور در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de