سانتا رزا اسقف حرکت به بازگشایی کلیساها اما افسر بهداشت می گوید هیچ

“ما نوع ساکت به عجله حق را به همه چیز” گفت: دین Kladder co-کشیش هلدزبرگ جامعه کلیسا که شمارش یک عضو در میان شهرستان چهار COVID-19 مرگ و میر. یک نظرسنجی از جماعت خود را در بر داشت: “هیچ کس خارش به لشکرگاه باز” او گفت:.

خاخام استفانی کرامر در سانتا رزا جماعت Shomrei تورات گفت که “pikuach nefesh” — که ترجمه را به عنوان “صرفه جویی در زندگی” — برترین اصل یهودیت.

“فقط به این دلیل ما می تواند (بازگشایی) معنا نیست که ما باید” او گفت:.

این شهرستان بزرگترین یهودی جماعت تشکیل یک کمیته از پزشکان و دانشمندان و تدارکات کارشناسان برای تعیین بهترین راه برای بازگشایی, برای خدمات و برنامه های دیگر.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما این کار را به عنوان با خیال راحت و به راحتی به عنوان ما می توانیم” کرامر گفت.

این کشیش استفان ریش تراش پیشوا در کلیسای تجسم در سانتا رزا گفت: جماعت خود را مشتاق به عبادت با هم دوباره.

“اما من می خواهم به جای باز کردن درب چند هفته بعد از ما می تواند از باز کردن آنها را در اوایل و قرار دادن مردم در معرض خطر او گفت:” در ایمیل. جماعت خواهد بود انجام کارهای متفاوت برای چند ماه احتمالا جمله عبادت تقریبا قطعا با پوشیدن ماسک و بدانند راه هایی برای حفظ فاصله اجتماعی.

“و بسیاری از کسانی که به سادگی نمی خواهد بود قادر به حضور در فرد تا زمانی که وجود دارد یک واکسن شیور گفت.

دن بوید پاستور امید نمازخانه در سانتا رزا گفت: 25 درصد از ظرفیت استاندارد را محدود جماعت خود را به حدود 30 شرکت کنندگان که “نمی تواند یک کار بسیار پر جنب و جوش است.” برگزاری یک سرویس در آینده یا دو هفته یک احتمال است, او گفت:.

سیندی Alloway کشیش از کلیسای پروتستان از گل سرخ در سانتا رزا گفت که او خواهد بود مشاوره با جماعت بزرگان و افسران شنبه شب و ترجیح “به بیمار و یادگیری از اشتباهات دیگر کلیساها.” بازگشایی در چهارم جولای آخر هفته جذاب هدف او گفت: با توجه به آنچه coronavirus می کند و پس از آن, او گفت:.

“همه از این است که بسیار ترسناک به ثبت شده 100,000 مرگ و میر در این مدت کوتاه گفت:” Alloway که یک پرستار بود قبل از او آموزش دیده به عنوان یک کشیش.

غنی Cundall سرب پاستور در Hessel کلیسا در نزدیکی سباستوپول گفت که او و گروهی از رهبران مذهبی را زوم جلسه روز شنبه با شهرستان سرپرستان جیمز گور و Shirlee زین.

“ما عاشق جامعه ما,” او گفت:. “ما در حال گرفتن ما راهپیمایی سفارشات از شهرستان ما سرپرستان.”

مانند بسیاری از جماعت Hessel در حال انجام خدمات مجازی اما کسانی که فاقد آواز و پرستش در میان یاران ساخت شرکت کنندگان احساس “بیشتر شبیه به تماشاگران” Cundall گفت:

Hessel جلب 600 تا 700 نفر به صورت زنده خدمات قبل از خاموش شدن است و پس از برداشت تا مردم در ایالات آمریکا و کشورهای دیگر از طریق زوم, او گفت:.

آدم Peacocke یک کشیش سابق و رهبر رسمی ائتلاف از حدود 60 مبتنی بر ایمان سازمان گفت: دولت هدایت خواهد بود “بسیار معنی دار برای کمک به مردم نیستند.”

“ما هیجان زده به جلو حرکت کند” او اشاره شده است “افزایش فشار” در Newsom “را به این حرکت.”

هدایت نیاز به عبادت به غربالگری بیماری علائم سایش پوشش صورت و استفاده از ضد عفونی کننده دست. آنها دلسرد از آواز برگزاری غذای مختصر وعده های غذایی, دست دادن و بغل کردن.

آن را نیز می گوید که برگزاری از اعضای چندین خانواده “حمل نسبتا در معرض خطر بالاتر به صورت گسترده انتقال COVID-19 ویروس و ممکن است در نتیجه افزایش نرخ عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ به ویژه در میان بیشتر جمعیت های آسیب پذیر.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مرد Kovner در 707-521-5457 یا [email protected] در توییتر @guykovner.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de