شهرستان سانتا کلارا ممنوعیت جمعیت بیش از 1000 قرار می دهد چندین رویدادهای ورزشی در شک

سن خوزه — وضعیت سه San Jose Sharks هاکی بازی ها, بازی NCAA مسابقات بسکتبال زنان در دانشگاه استنفورد و یکی MLS بازی در شک هستند و پس از سانتا کلارا کانتی اعلام کرد بان کی مون از همه اجتماعات بزرگ حداقل 1000 نفر برای بقیه ماه در پاسخ به شیوع کروناویروس.

اعلام جمعه آمد ساعت پس از عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: مرگ برای اولین بار در شهرستان از COVID-19. یک زن در دهه 60 تا به حال در بیمارستان بستری شده است برای چندین هفته با این ویروس قبل از مرگ.

شش نفر از coronavirus تایید شد در شهرستان سانتا کلارا در دوشنبه آوردن تعداد کل موارد به 43.

“امروز سفارش و توصیه های جدید را کاهش می دهد تعداد زیادی از مردم که دچار بیماری شدید و کمک خواهد کرد که جلوگیری از ما سیستم بهداشت و درمان از غرق شدن گفت:” دکتر سارا کودی, شهرستان سانتا کلارا, سلامت افسر. “این بسیار مهم است برای هر کسی که با نیازهای بهداشت و درمان نه تنها کسانی که بیشتر در معرض بیماری های جدی از COVID-19.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

کوسه ها باید بازی های خانگی برای ماه مارس برنامه ریزی 19 برابر مونترال, مارس 21 برابر بوستون و 29 مارس مقابل آریزونا.

وجود دارد هیچ رویدادهای برنامه ریزی شده در SAP مرکز تا جزئی لیگ هاکی بازی در 17 مارس است. این تیم گفت: آن را به رعایت نظم و تعیین نحوه ادامه دهید.

“ما خواهد شد به بررسی هر برنامه ریزی رویداد با توجه به محل برای بقیه ماه و ارائه به روز رسانی در روزهای آینده” این گروه در بیانیه ای گفت. “ما درک درک و صبر ما طرفداران مهمانان و همکاران در طول این زمان بی سابقه.”

استنفورد زنان تیم بسکتبال رود که میزبان افتتاحیه آخر هفته از مسابقات NCAA از مارس 20-22. استنفورد قرار است میزبان بازی ها در چند ورزش در این ماه و در این مدرسه گفت: دوشنبه شب که همه حوادث باقی می ماند برنامه ریزی شده به عنوان در حال حاضر.

زلزله سن خوزه باید یکی از خانه بازی برنامه ریزی شده در این ماه در 21 مارس برابر اسپورتینگ کانزاس سیتی است. این تیم نمی بلافاصله در پاسخ به اظهار نظر در مورد برنامه ای که برای بازی.

لیگ دسترسی به اتاق های قفل

NBA, NHL, لیگ اصلی بیس بال و لیگ فوتبال در حال بسته شدن دسترسی به اتاق های قفل و clubhouses به همه غیر ضروری پرسنل از جمله رسانه در پاسخ به coronavirus بحران لیگ اعلام کرد در یک بیانیه مشترک شنبه شب.

آنها گفتند که تصمیم پس از مشورت با بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی.” NBA در تماس با تیم اوایل روز دوشنبه تاکید کرد که این حرکت نه به ممنوعیت خبرنگاران اما برای اطمینان از ایمنی از بازیکنان و کارکنان در آن مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im