ساندرز برنده نیوهمپشایر اولیه

منچستر N. H. — برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر ریاست جمهوری اولیه انتخابات سه شنبه شب به دقت لبه وزش رقیب پیت Buttigieg به ثمر رساند و برای اولین بار روشن پیروزی در حزب دموکرات را به هرج و مرج 2020 نامزدی مبارزه است.

او در پیروزی 78 ساله ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی, ضرب و شتم یک رقیب قوی از 38 ساله سابق شهردار میانه — دو نفر به نمایندگی از نسل های مختلف و بال خود را ،

“این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز اعلام کرد.

به عنوان ساندرز و Buttigieg جشن گرفته می شود, به طور غیر منتظره ای قوی از عملکرد ctq به او یک مسیر از نیوهمپشایر به عنوان مسابقه حرکت می کند به این رشته از دولت توسط دولت اولیه مسابقات پیش رو ، جو بایدن و سناتور الیزابت وارن ارسال شده نتایج ناامید کننده بودند و در مسیر را به پایان برساند با صفر نمایندگان از دولت است.

نیوهمپشایر رای روشن ساخته است که اوایل روز دموکراتیک مسابقه خواهد بود نبرد تا حد زیادی در بین چهار دهه از هم جدا در سن و ایدئولوژیک متضاد. ساندرز پیشرو مترقی صدای خواستار قابل توجهی مداخله دولت در بهداشت و درمان و دیگر بخش های اقتصاد. Buttigieg فشرده است برای بیشتر افزایشی تغییر دادن آمریکایی ها گزینه ای برای حفظ خود را بیمه درمانی خصوصی و ساخت یک نقطه جذاب برای جمهوری خواهان و مستقل است که ممکن است نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“با تشکر از شما یک کمپین است که برخی از گفت: نباید در اینجا در تمام نشان داده است که ما در اینجا به ماندن” Buttigieg گفت: تشویق هواداران.

در عین حال ساندرز و Buttigieg وارد مرحله بعدی از کمپین های مختلف در مواضع سیاسی.

در حالی که وارن روشن ساخته او باقی خواهد ماند در مسابقه ساندرز به خوبی تامین شده و با سرسخت ارتش از هواداران است که به سرعت تبدیل شدن به رهبر مترقی جناح و حزب.

در ضمن Buttigieg هنوز نسیم رقبا به رقابت با جمله Klobuchar که standout بحث عملکرد منجر به اواخر افزایش, New Hampshire. بایدن وعده قدرت در آینده کارولینای جنوبی در حالی که سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ نمی شد در روز سه شنبه رای گیری اما بافندگی در ماه آینده.

پس از هرج و مرج شروع به رای گیری اولیه در هفته گذشته در آیووا دموکرات امیدوار نیوهمپشایر را ارائه وضوح در تلاش فوری برای انتخاب کسی را در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. حداقل دو نفر از نامزدها کاهش یافته است در پی ضعیف پس از اتمام سه شنبه شب: فقط-به-آمار متوسط کلرادو بهداشت ، مایکل بنت و سیاسی تازه وارد اندرو یانگ که جذب کوچک اما زیر وفادار بیش از سال گذشته بود و یکی از سه نامزد از رنگ در سمت چپ در مسابقه.

در حالی که تلاش نامزدها به دنبال به حداقل رساندن آخرین نتایج تاریخ نشان می دهد که برای اولین بار-در-این-ملت اولیه خواهد شد که تاثیر زیادی در شکل دادن 2020 مسابقه. در دوران مدرن هیچ حزب دموکرات تا به حال تبدیل شدن به حزب را در انتخابات نامزد بدون پایان اول یا دوم در نیوهمپشایر.

این اقدام در سمت دموکراتیک اما مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی برنده نیوهمپشایر جمهوری خواه اولیه. او رو به نشانه مخالفت از سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش.

وارن میان جلو دونده برای ارائه یک چشم انداز خوش بینانه به او رو تشویق حامیان “کمپین ما ساخته شده است برای مسافت های طولانی است و ما فقط گرفتن آغاز شده است.”

با وجود یک شکست شرم آور است که مطرح شده سوال در مورد مسیر خود را رو به جلو وارن قول داد به حرکت در trudge.

“کمپین ما ساخته شده است برای مسافت های طولانی است و ما فقط شروع کار” او اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>