ساندرز پله تا توسعه لاتین

ساندرز’ تاکید بر شغل خوب, تک پرداخت کننده بهداشت و دانشگاه آزاد می آید تا به طور مداوم با رای دهندگان گفت: سوزانا سروانتس خود نوادا زمینه مدیر.

“تقریبا هر پدر و مادر رویا به خصوص مهاجران است که برای کودکان خود را برای دسترسی به آموزش عالی است. آن را نشان دهنده اجتماعی تحرک اجتماعی تحرک اقتصادی, و آن را بخشی از رویای آمریکایی” او گفت:.

آن را به اندازه کافی برای ساندرز را به نفع خود نوادا در سال 2016. در آن بعد از شکست کالبد شکافی ساندرز’ کمپین آن را تا به حال موفق به کسب آرای لاتین تبارها در تقریبا در هر کشور در آن به رقابت پرداختند البته گاهی اوقات دقت گفت: چاک Rocha ارشد ساندرز استراتژیست. آن تصمیم به ساخت که پایه و اساس.

در سال 2020 اعلام گفتار او تاکید کرد خود را فقیر پدر و مادر مهاجر ریشه به رسم ارتباط با رای دهندگان لاتین تنها یک یا دو نسل دور از تجربه مهاجرت. کمپین استخدام با مشخصات بالا عملیاتی مانند نیویورک تشکر. الکساندرا Ocasio-کورتز — برگزار شد که یک اسپانیایی زبان تاون هال در نوادا در اواخر سال گذشته و سن ژوئن شهردار کارمن یولین کروز. آن marshaled لاتین هواداران از سراسر کشور برای ارسال پیام های متنی در زبان اسپانیایی به Latinos در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی چهار اوایل متحده است.

کمپین استخدام لاتینی ها در موقعیت های بالا در سراسر هر بخش Rocha گفت. آن را صرف میلیون ها دلار در دو زبانه ارتباطات است. کسانی که تبلیغات فرود در آمریکای لاتین پاپ پاندورا کانال های که جوان Latinos ممکن است گوش دادن به اما همچنین هفته نامه اسپانیایی-زبان روزنامه ها و Univision امور جاری خود را نشان می دهد پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ بخوانید و تماشا کنید. این همه کشت تصویر از ساندرز به عنوان بخشی از خانواده “tio” یا عمو — به عنوان محبوب کمپین پیراهن بخوانید.

مبارزات دیگر گرفته اند توجه کنید. Rep. تونی کردنس D-چشم انداز شهر تایید شده است جو بایدن و پیش بینی Latinos خواهد تجمع در اطراف یک رهبر ثابت مانند معاون رئیس جمهور سابق. اما او گفت ساندرز’ کمک رسانی شده است قابل توجه است.

“او را به انجام بهتر با جامعه لاتین از او چهار سال پیش” Cardenas گفت.

Latinos رای دهید به عنوان یک جامد بلوک. خانواده در غرب که در زندگی در این کشور برای قرن ها اغلب رای متفاوت از مهاجران اخیر در غرب و یا کوبا مهاجران در فلوریدا و نیوجرسی که تجربه با رهبران سوسیالیست در خارج از کشور می توانید آنها را به خصوص مشکوک از یک نامزد که توصیف خود به عنوان ساندرز می کند به عنوان یک سوسیالیست.

در 2018, لاتینی تشکیل شده حدود 11 درصد از رای دهندگان دموکرات. حدود دو سوم از رای دهندگان لاتین حمایت از نامزدهای دموکرات در midterms با توجه به AP VoteCast ملی نظرسنجی از رای دهندگان در این انتخابات است.

و اگر ساندرز’ تیم معتقد است که نامزد خود را به جعلی از یک باند با Latinos, نظر سنجی نشان می دهد که آنها تمایل به بیشتر میانه رو از غیر هیسپانیک دموکرات.

“آنها هنوز هم معتدل تر و دموکراتیک رای دهندگان میانه رو تر در برخی از کشورهای دیگر گفت: Gilberto هینجسا رئیس تگزاس از حزب دموکرات که اشاره کرد که بسیاری از لاتینی ها در دولت خود را نمی خواهد شناسایی به عنوان ترقی خواهان بسیار کمتر سوسیالیست.

اما ساندرز’ رقابت برای رای دهندگان این است که به شدت به سرعت. سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ به تازگی شروع خود تلاش “Ganamos باهم مایک” و یا “ما برنده با مایک.” بلومبرگ با استفاده از ثروت شخصی خود را به هوا اسپانیایی-زبان نقاط از پورتوریکو به کالیفرنیا. در ضمن بایدن متصلب است تا تاییدیه از چند Latino اعضای کنگره است. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg سفر مجازی برای اولین بار از محل کراوات با ساندرز در آیووا و دوم-پایان محل در نیوهمشایر ramped تا خود را در کمک رسانی به تمام رای دهندگان ناراحت کننده با ساندرز’ مواضع لیبرال از جمله “مدیکر برای همه” پیشنهاد و در حال اجرا است به زبان اسپانیایی تبلیغات در نوادا به عنوان میلیاردر فعال محیط زیست تام Steyer.

اما برای برخی از رای دهندگان از جمله خوزه سیلوا, a 20-year-old دانشجویی که با این نسخهها کار با محیط زیست غیر انتفاعی در لاس وگاس ساندرز در حال حاضر قرارداد بسته.

سیلوا مهاجرت از مکزیک شد و یک شهروند در سال گذشته است. پس از روشن کردن برای ساندرز’ تجمع با Ocasio-کورتز او در دسامبر جشن گرفته می شود آنچه که او گفت احساس می کردم که واقعا متنوع مبارزات انتخاباتی.

“این آرمان که او نه فقط برای مردم سفید. آنها برای همه رنگ” سیلوا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>