ساندرز’ افزایش سوخت دموکراتها احساس وحشت و نگرانی

از 42 کرسی مجلس دموکرات را به دست آورد در سال 2018 زمانی که آنها دستگیر اکثریت 29 از مناطق که برنده یا برنده در سال 2016 و یا از دست رفته توسط باریک 5 درصد یا کمتر است. بسیاری از آنها میانه رو هستند.

جمهوری خواهان باید برای به دست آوردن 18 کرسی در ماه نوامبر انتخابات به پیروزی در خانه کنترل فرض کنید آنها را حفظ سه کرسی خالی برگزار می شود قبلا توسط GOP.

پلوسی گفت: آمریکا برنده آخرین بار با دستور کار ریشه در کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی است که باقی می ماند این اولویت به عنوان سال 2020 است.

او اشاره کرد و در اظهارات خود به خبرنگاران گفت روز شنبه. “ما در حال رفتن به از دست دادن خانه” پلوسی گفت. “ما در حال رفتن به ایران توسط هر کس که نامزد ریاست جمهوری است. اما ما در حال بدست گرفتن مسئولیت برای برنده شدن در خانه و ما نه با فرض اینکه هر چیزی. اما ما احساس بسیار با اعتماد به نفس.”

ساعت پس از شماره 3 رهبر حزب دموکرات مجلس جیمز Clyburn تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای دموکراتیک نود Clyburn کاهش یافته است می گویند روز شنبه که آیا آن زمان برای پلوسی به صحبت کردن. “من نمی مردم بگویید چه باید بکنید, سیاسی” Clyburn از کارولینای جنوبی به خبرنگاران گفت:.

پرسید: اگر ساندرز هزینه دموکرات خانه Clyburn گفت: “من نمی دانم اگر او خواهد شد یا نه. آن را یک فرصت می خوام.”

صحبت به شرط ناشناس ماندن یک دموکرات مجلس از رقابتی منطقه گفت: بسیاری از حزب میانه رو مشتاق بودند برای پلوسی برای انجام کاری به مانع ساندرز’ درایو نسبت به نامزدی.

هیچ قانونگذاران مصاحبه مشخص شده چه رهبران می تواند انجام دهد برای کمک به sidetrack Sanders. هر گونه اقدام آنها در زمان خطر خواهد backfiring توسط antagonizing لیبرال رای دهندگان که همه دموکرات ها را باید در پاییز امسال.

ساندرز’ افزایش است و قرار است در بسیاری از دموکرات ها در یک وضعیت ظریف شبیه به آنچه که بسیاری از جمهوری خواهان مواجه چهار سال پیش. به عنوان برگ برنده roared به سمت ایران نامزدی خود را ضد مهاجر انداز شخصی و حقانیت soured جمهوری خواه کنگره نامزدهای اما بسیاری از تصمیم به کنار گذاشتن او و خطر بیگانه حزب خود را پایه رای دهندگان محافظه کار.

تأکید روی حیله و تزویر سیاسی زمین آنها چندین آسیب پذیر دموکرات گفت که آنها را به عقب هر حزب خود نامزد است اما متوقف کوتاه گفت که می خواهد مبارزه با Sanders.

“ما نمی که بدست کنون است” گفت: تشکر. لوسی می کنند از نزدیک تقسیم منطقه خارج آتلانتا.

“من عبور از پل که اگر من به آن آمده:” گفت: میشیگان در کنگره الیسا Slotkin از لنسینگ-منطقه منطقه که خم به سمت ایران.

برخی از کنگره بیشتر لیبرال دموکرات را تایید Sanders. یکی از آنها به نظر می رسید برای اعمال فشار بر پلوسی روز چهارشنبه به تضعیف او.

تشکر. Pramila Jayapal D-بشویید. گفت پلوسی “نقش بسیار مهمی در خنثی ماندن و آرام بخش همه پایین.” او گفت: پلوسی و دیگر رهبران که نه تایید و یک نامزد باید همچنان که موضع.

“آنها در حال رفتن به برنده رای خود را برای رهبری موقعیت های درون حزبی, و من فکر می کنم که وزن مناسب نخواهد بود برای سخنران” Jayapal گفت. خانه حزب اکثریت انتخاب سخنران برای هر کنگره است.

حزب دموکرات مقامات مختصر قانونگذاران شنبه در قوانین است که حکومت خود را نامزد کنوانسیون در این تابستان در میلواکی است. حزب اتحاد تضعیف نفوذ از superdelegates که شامل اعضای کنگره, اما آنها می تواند نقش مهمی اگر عرف نیست انتخاب یک نامزد در طول جمع آوری و برای اولین بار رای گیری.

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار لوری tanya warren کمک کرده است.

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de