کیسه های شن و تخته سه لا تبدیل شدن به ضرورت برای بسیاری به عنوان طوفان داگلاس روش های هاوایی

به عنوان طوفان داگلاس شد بیشتر از یک تهدید به هاوایی در روز جمعه بسیاری از ساکنان و صاحبان کسب و کار را بیشتر برای آماده شدن برای اثرات ممکن است.

ماری Heff Coudrier صرف بعد از ظهر ساخت خود را می آیند تا بامی با استفاده از نوار مجرای و خالی صنعتی – کیسه های اندازه است که یک بار برگزار می شود سرو تراشه برای محافظت از خانه خود را در کیلوا از پتانسیل سیل.

“این زیبا نیست اما آن را کار” او گفت:.

دور نیست در کیلوا سخت افزار هاوایی, فروشگاه مایک جویس لود چهار پانل های تخته سه لا هر اندازه گیری 8 با 4 پا به هوندا مینی ون به خانه و هیئت مدیره تا بادگیر رو ویندوز در خانه خود را.

“به نظر می رسد مانند (داگلاس) در حال رفتن به بسیار نزدیک است,” او گفت:. “من فقط امیدوارم که آن را نتواند این جزیره است.”

در Iwilei کیسی Bullao بود و در انبار خانه با برنامه به خرید یک و نیم دوجین 5-گالن سطل برای ذخیره آب آشامیدنی. او همچنین خرید باتری و یک دستگاه است که در عمل به عنوان یک شارژر تلفن و رادیو و چراغ قوه است که می تواند توسط یک دست میل لنگ در صورت لزوم.

در جزیره هاوایی برایان Brokaw, یک مدیر در HPM ساختمان عرضه در هیلو گفت: جریان از مشتریان جوراب زنانه ساقه بلند در طوفان لوازم شروع چهارشنبه و احتمالا پنج شنبه به اوج خود رسید شاید در بخشی به دلیل طوفان را پیش بینی مسیر رز دور از جزیره پس از یک بیشتر در مورد هوا پنج شنبه.

>> عکس: ساکنان آماده شدن برای طوفان داگلاس

هنوز هم بزرگ جزیره باقی مانده تحت یک طوفان دیده بان جمعه با خطر ابتلا به برخی از دریافت حداقل طوفان گرمسیری-نیروی باد. بنابراین کسب و کار هنوز هم سریع.

“ما دیده ایم سراسیمگی از فعالیت” Brokaw گفت: تند کردن یک لیست از آیتم های مردمی خریداری شده که شامل ژنراتور, باتری, قوطی های گاز, تخته چندلا, بطری آب, چراغ قوه, و بیشتر.

در کیلوا سخت افزار هاوایی, مدیر, Craig Morrison گفت ژنراتور به فروش می رسد صبح جمعه. بالا – فروش اقلام شامل پانل های پلی کربنات برای پوشش پنجره ها تخته سه لا خالی شن و بسته بندی شن و ماسه.

همانطور که از جمعه شب ملی اقیانوسی و جوی گفت: دولت مائوئی بيشترين خطر ابتلا به درد و رنج پایدار طوفان گرمسیری-نیروی باد حداقل 39 مایل در ساعت و جزیره همراه با مولوکای و رواق و همچنین اوآهو شد تحت یک طوفان دیده بان.

NOAA گفت: داگلاس حداکثر پایدار باد 115 مایل در ساعت از 5 بعد از ظهر آن دسته 3 طوفان.

“این می تواند به راحتی حق آمده است بیش از جزیره مائوئی” گفت: Curtis تاکائوکا رئیس خوشمزه پوسته رستوران در ویلوکو.

رستوران بازگشایی برای کسب و کار 11 ژوئن پس از تعطیل برای چند هفته به دلیل جدید کروناویروس و روز جمعه در تاکائوکا تصمیم به باز یکشنبه هنگامی که طوفان می شود انتظار می رود در عرض یک خطرناک محدوده.

این ممکن است سخت به فکر می کنم بدتر از زمان برای یک طوفان به آمار هاوایی در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس اما فکر است در مقدار زیادی از ذهن از جمله تاکائوکا است.

“بسیاری از مردم می گویند (sardonically), ‘همه ما باید در حال حاضر یک طوفان'” تاکائوکا گفت. “خوب در اینجا آن است.”

تفکر مشابه رخ داده است به Kealakai هوسی یک هونولولو ساکن خریداری شده که چهار چراغ قوه جمعه. “این نوع از یک سال بد” او گفت:. “پس این را حس می کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>