San Jose, شهردار, رئیس پلیس توصیف ‘هماهنگی’ خشونت علیه افسران در طول تظاهرات

سن خوزه — San Jose, رئیس پلیس حمایت شهردار این شهرستان گفت: روز شنبه ماموران هدف قرار داده شده است توسط هماهنگ حملات خشونت آمیز از آشوبگران که مخفی داخل جمعیت معترضان مسالمت آمیز و پس از آن تبدیل خیابان های مرکز شهر سان خوزه به یک “منطقه جنگی.”

شهردار سام Liccardo ایستاده و در کنار رئیس پلیس ادی گارسیا در کنفرانس خبری روز شنبه در حمایت اداره پلیس است که مورد انتقاد سنگین در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس را برانگیخت با کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس.

این بخش با استفاده از گاز اشک آور و شلیک گلوله های لاستیکی در جمعیت و یک افسر به حالت تعلیق در آمد و پس از گرفتار شدن در تصویری در یک expletive-لادن انفجار در یک زن مبارز.

گارسیا همچنین یک ویدیو 5 دقیقه از فیلم های جمع آوری شده از چندین روز پر هرج و مرج و خشونت های خیابانی در سان خوزه قلب دره سیلیکون. تصویری شامل تظاهر هجوم ویندوز غیر نظامی و پلیس وسایل نقلیه wheeling شعله ور dumpsters از طریق خیابان ها و پرتاب اشیاء در خطوط پلیس. آن را نشان داد یک افسر مجروح کشیده به ایمنی توسط همکاران خود و دیگری مجروح افسر دروغ گفتن بر روی زمین.

“زمانی که چکمه های من به آمار زمین من پا به یک جنگ منطقه. آن است که نه مبالغه” گفت: سروان. Jason دوایر اداره عملیات ویژه را بدست آورد. او بازگو سنگ و بطری و تکه های آسفالت بودن پرتاب افسران جمعه گذشته و در روز است که به دنبال. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

گارسیا گفت: او می خواست به آدرس انتقاد که افسران شده اند بیش از حد شدید در استفاده از زور علیه معترضان.

“آنچه آغاز شده جمعه به عنوان صلح آمیز صالح تظاهرات علیه بی عدالتی دیدم یک قیام از قبل برنامه ریزی شده خشونت در تعیین کامل به از بین بردن اموال” گارسیا گفت.

او در توصیف “آشوبگران با مخفی شدن در میان جمعیت” مسالمت آمیز معترضان و افسران گرفتن آمار با فلز میلگرد تکه های آسفالت و “سنگ و بطری به تعداد گسترده” هر دو از زمین و در زمان از پشت بام ها. آخرین شب جمعه یک افسر پانچ ناخودآگاه زدم و درمان در یک بیمارستان, او گفت:.

در یک بعد از ظهر شنبه در اعتراض به خارج از شهر وجود دارد “زیادی هماهنگ حمله ماموران با پرواز پرتابه پرتاب حدود 30 نفر” که رخ داد در همان زمان از نقاط مختلف در یک جمعیت حدود 300, گارسیا گفت.

در برخی از موارد پلیس اطلاعات شناسایی مظنونان برنامه ریزی برای حمله به پلیس گفت.

در شب دوشنبه تظاهرات در شهر “ما شناسایی آشوبگران آورده که در سنگین, سیاه, کیسه duffel” پر از سنگ و برخی از افراد مسلح با چاقو و دستی رادیو برای برقراری ارتباط با دیگران در میان جمعیت, گارسیا گفت.

گارسیا مشخص نیست که آیا هر یک از معترضان معتقد هستند وابسته به هیچ گروه و یا اینکه آیا هر یک از “آشوبگران” در میان بیش از 150 مربوط به دستگیری در سن خوزه در هفته گذشته است.

“تو پراکنده آشوبگران در میان جمعیت. اما ما باید هوش نشان دادن برخی از دستی که رادیو,” او گفت:. “وجود دارد سطح از پختگی و هماهنگی است.”

8:30 p. m. مقررات منع رفت و آمد اعمال شده یکشنبه کمک نازک جمعیت توسط شب هنگام و کاهش خشونت, او گفت:.

گارسیا دوباره عذرخواهی شنبه برای رفتار افسر که فریاد زد: به شدت در تظاهرکنندگان خواستار آن غیر حرفه ای و گفت نمی توان آن را تحمل كرد. او گفت که این گروه بررسی خواهد شد رفتار خود را در طول تظاهرات و “را خودمان” برای هر گونه اشتباه.

Liccardo که زانو با معترضان در خارج از سالن شهرستان در طول تعطیلات آخر هفته گفت: پاسخ پلیس کمک کرد “برای حفاظت از امنیت مردم در جمعیت و همچنین افسران.”

“این هرج و مرج بود. زیادی بود که پرتاب افسران آنها نشان داد قابل تحسین داری” Liccardo گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>