سان فرانسیسکو, گی, قدیمی ترین نوار در همه گیر خرید اینترنتی

سان فرانسیسکو — یکی از ترین کشور جشن میله گی است مجبور می شود از خانه خود در میان مالی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

گل میخ طولانی ترین به طور مداوم در حال اجرا, گی بار در سان فرانسیسکو و شناخته شده در سراسر کشور به عنوان یکی از غیرمتعارف جنسيت-خم شدن هر چیزی می رود موسسات ساخته شده است که در سان فرانسیسکو به یک گی مکه.

18-عضو جمعی است که در عمل این باشگاه اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه که آنها تا به حال تصمیم به بستن نوار هر چند آنها به دنبال یک مکان جدید.

“به دلیل عدم درآمد با توجه به COVID-19 گیر تاریخی بار اعلام خواهد شد که آنها به طور دائم بسته شدن محل سکونت خود را خواهد شد و برگزاری کشیدن جنازه به افتخار پایان یک دوره از همجنسگرایان, شب زنده داری” گفت: یکی از صاحبان و عسل و چوب ماهون در انتشار اخبار.

آن را حداقل بار دوم 54 ساله نوار مواجه شده است و چشم انداز کامل بسته. اما موقعیت های قبلی به علت gentrification در سان فرانسیسکو در حال حاضر یکی از کشور های با تکنولوژی هاب.

در سال 2016 گل میخ مکان فعلی فروخته شد و این بار که مالک مطلع شد که اجاره ماهانه برای 2,800 فوت مربع فضا خواهد جهش از $3,800 به $9,500.

تعاونی گروه از 18 صاحبان سپس خریداری نوار را به نگه داشتن آن در حال اجرا است.

Wedged به فضا در سان فرانسیسکو در جنوب بازار محله — مرکز شهر تکنولوژی جهان — گل میخ افتتاح شد در سال 1966 و به سرعت به دست آورده شهرت به عنوان یک نقطه با یک هیپی پرنیان و التقاطی مشتریان. آن زمان فضا ویژگی های طلایی آینه یک توپ دیسکو و عملکرد مرحله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de