سان فرانسیسکو زن مرده یافت در Paulin کریک در سانتا رزا

پلیس در حال تحقیق در مورد مرگ یک مرد 43 ساله در سان فرانسیسکو زن که بدن پیدا شد شنبه در Paulin کریک که در آن اجرا می شود از طریق شهرستان دولت پردیس در شمال سانتا رزا.

Sonoma County, دفتر پزشکی قانونی شناسایی زن به عنوان Genevieve کلمن گفت: Sonoma County sheriff سخنگوی ژوئن والنسیا در یک ایمیل. پاکسازی خدمه در بر داشت کلمن تا حدی در نهر نزدیکی مالی و مدیریت درایوهای حدود 2:30 p. m. روز شنبه گفت: سانتا رزا پلیس ستوان دن Marincik.

مقامات نیست شناسایی علت مرگ Marincik گفت. در این نقطه وجود دارد هیچ نشانه ای از یک مبارزه و یا بازی ناپاک اما محققان در حال انتظار برای نتایج کالبد شکافی برای تعیین آنچه اتفاق افتاده است. کالبد شکافی گزارش حدود شش هفته به والنسیا گفت: در ایمیل خود.

روشن نیست چه آورده کلمن به منطقه و یا چه مدت او بوده است مرحوم قبل از بدن او پیدا شده بود Marincik گفت. کسی که او را می دانستند هر چند به نام مقامات اوایل صبح روز سه شنبه به گزارش گم شده خود را, او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>