سان فرانسیسکو حل و فصل دعوی در دادگاه بیش از خانمان اردوگاه موافقت خود را با حذف چادر

به طور بالقوه پایان یک نبرد قانونی بیش انفجار بی خانمان اردوگاه مصرف بیش از پیاده رو از سان فرانسیسکو فیله محله رهبران شهر در روز جمعه موافقت کردند برای حذف 70 درصد از چادر در این منطقه در ماه آینده.

اگر تایید شده توسط این شهرستان از هیئت ناظران حل و فصل حل و فصل خواهد شد واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه مه توسط یک گروه از فیله ساکنان و صاحبان کسب و کار از جمله UC Hastings, کالج از قانون است. تعداد چادر در محله افزایش 285% بین ماه های ژانویه و مارس به عنوان شهرستان خود را کاهش داد, سرپناه بی خانمان ظرفیت به میزان 75% اجازه می دهد تا فضای اجتماعی فاصله در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نتایج شاکیان گفت: در حال بیدرد پیاده رو و فروشندگان مواد مخدر فروش اجناس خود را با مصونیت از مجازات و غیربهداشتی شرایط شلوغ که مطرح سلامتی برای همه در محله.

در روز جمعه حل و فصل این شهر وعده داده شده برای حذف 70 درصد از چادر — حدود 300 چادر — از مازو در ژوئیه 20, پس از آن کار خواهد کرد برای از بین بردن تمام چادر در محله.

“COVID-19 نهفته است بسیاری از جوامع در شهر ما اما ما می دانیم که فیله شده است به خصوص سخت-آمار” شهردار لندن نژاد نوشت: در بیانیه ای. “سهم ما از نگرانی هایی است که UC هیستینگز و ساکنان مازو باید در مورد آنچه اتفاق می افتد در محله و ما مشتاقانه منتظر به کار مشترک برای اجرای تصریح دستور بنابراین ما به کمک ما unsheltered ساکنان قطع و به محیط های امن تر.”

اما جنیفر Friedenbach مدیر اجرایی ائتلاف در بی خانمانی استدلال توافق مگس در صورت فدرال دستورالعمل های بهداشتی که می گویند شهرستانها باید از بین بردن بی خانمان encampments در طول بیماری همه گیر. او متقاعد شده است که هر کس از یک چادر تحت شرایط حل و فصل خواهد شد و با توجه به دسترسی به پناهگاه.

“این ارائه نمی کند به هر شکل از یک راه حل” Friedenbach گفت. “آن را در واقع اعتقاد ما این مشکل را تشدید کند علاوه بر آن در جابجایی مردم و به هدر رفتن منابع با ارزش است که می تواند در غیر این صورت صرف درست راه حل است.”

این ائتلاف در بی خانمانی است که بخشی از یک گروه از سازمان هایی که در زمینه حرکت به دخالت در این مورد به نمایندگی از ساکنان بی خانمان.

برنامه های شهر به قیف مردم که در خواب بر روی پشت مازو خیابان ها به اتاق های هتل ها و تحریم encampments. مقامات امن 2,373 اتاق های هتل برای بی خانمان ها و دیگر ساکنان آسیب پذیر در طول همه گیر 586 که در دسترس و آماده برای اشغال می شود. دیگر همه گیر 96 تخت در جمع پناهگاه در دسترس هستند. این شهر همچنین دارای تنظیم دو تحریم encampments با فضا برای 40-60 چادر و برنامه ای برای باز کردن یک سوم این ماه است.

رفتن به جلو این شهرستان قول داد به اولویت بندی اتاق های هتل برای بی خانمان ساکنان از مازو. مقامات تخمین می زنند حدود 30 درصد از مردم زندگی در خارج در پشت مازو خواهد بود واجد شرایط برای هتل برنامه که به دنبال خانه افراد 60 ساله و مسن تر و یا کسانی که زمینه ای شرایط پزشکی.

و شهر در نظر دارد به طور موقت به حرکت بین 50 و 70 چادر کردن فیله پیاده روها و پارکینگ ها و دیگر زمین های موجود در محله است.

در همین حال مقامات را دلسرد جدید کمپ از برپایی چادر در پشت مازو و منع مردم از کمپینگ در نزدیکی درگاه یا شیرهای آتش نشانی و از مسدود کردن پیاده رو.

اگر مردم حاضر پناهگاه گزینه های ارائه شده توسط این شهرستان شهر “استخدام اجرای اقدامات” با توجه به توافق. اما معلوم نیست چگونه است که به قول خطوط با یک بیانیه نژاد روز قبل از. روز پنج شنبه پس از تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس در سراسر کشور, نژاد, اعلام تغییرات به اداره پلیس سان فرانسیسکو است که شامل انحراف غیر خشونت آمیز تماس به سازمان های دیگر — از جمله بی خانمان تیم توسعه.

شاکیان در مورد توافق به دنبال هزینه های وکیل مدافع از شهر. اگر سن فرانسیسکو سرپرستان تایید نمی حل و فصل ظرف سه ماه دادخواهی ممکن است از سر گرفت.

هیئت ناظران است مواجه خاموش در برابر نژاد چندین بار بیش از بی خانمان مسکن در گیر با سرپرستان هل دادن او به اجاره 7,000 اتاق های هتل به خانه شهر را از بی خانمان جمعیت و نژاد هل دادن به عقب deeming که تعدادی از اتاق های خام.

سرپرست مت هانی روز جمعه گفت که او بررسی و حل و فصل است. اگر مقابله نیروهای شهر را بی خانمان ساکنان داخل — ترجیحا به هتل ها — از آن خواهد شد یک چیز خوب است.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد دقیقا چگونه این کار را انجام و راه حل چه خواهد بود ارائه شده به مردم از خیابانها” او نوشت: در متن پیام. “مردم در اینجا خسته از وعده های دروغین. شرایط در حال حاضر در پشت مازو کاملا غیر انسانی و بی وجدان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>