سان فرانسیسکو می گوید حیاتی مورد نیاز, ماسک, دستکش, چهره سپر منحرف

شهردار سان فرانسیسکو می گوید: این شهر هنوز در تلاش برای دریافت کافی تجهیزات پزشکی به نبرد coronavirus از جمله ماسک و دستکش و در صورت سپر و لباس.

خرید نیست موضوع — شهردار لندن نژاد گفت: این شهرستان تا به حال شده است قادر به خرید 15 میلیون قطعه از پزشکی دنده شناخته شده به عنوان تجهیزات حفاظت شخصی و شرکت های خصوصی را اهدا ،

اما گرفتن این تجهیزات شده است به چالش کشیدن او گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه.

“ما تا به حال انزوا لباس در راه به سان فرانسیسکو و سپس منحرف به فرانسه,” او گفت:. سفارش دیگر از تجهیزات را از طریق رفت و رسوم و پس از آن بود که “مصادره” توسط FEMA برای جاهای دیگر.

این شهر همچنین دارای حال و تجهیزات از طریق گمرک نژاد گفت: تنها به آن گرفته شده و “قرار داده و در بازار به بالاترین پیشنهاد.”

“که در اوج این بیماری همه گیر ما هنوز هم با داشتن یک گفتگو در مورد PPE واقعا blow my mind,” او گفت:. “شده است وجود دارد چیزی است که بیشتر خسته کننده است.”

در ضمن در سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی در روز جمعه گفت که حدود 10 درصد از این شهر را مثبت coronavirus موارد افراد بی خانمان و یا کسانی که زندگی در یک اتاق-اشغال هتل ها.

دکتر گرانت Colfax در سخنرانی خود در این کنفرانس خبری با نژاد و دیگر مسئولان شهرستان گفت: این شهرستان ادامه داد: برای پاسخ به گاه به گاه موارد مثبت در آن پناهگاه بی خانمان با انجام تست تمیز کردن عمیق و حرکت به ساکنان هتل ها اجاره شده توسط شهر.

در دراز مدت مراقبت از امکانات در شهرستان و 113 نفر آلوده شده با ویروس, او گفت:. او نمی دانست که تعداد مرگ و میر.

او گفت: کارشناسان از دولت و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری مشغول به کار بودند با این خانه های سالمندان به بنیادی با سرعت از عفونت. این شهرستان در بخش بهداشت عمومی نیز چک در با خانه یک بار در هفته به ارائه مشاوره و تجهیزات حفاظتی.

این شهرستان با موفقیت ریشه اولیه شیوع کروناویروس عفونت در لاگونا هوندا بیمارستان یکی از بزرگترین پرستاری ماهر امکانات در کشور اما Colfax گفت: عفونت های جدید ممکن است رخ دهد.

آزمایش نشان داد که پنج کارکنان و چهار نفر در لاگونا هوندا مثبت بودند برای ویروس. همه در شرایط خوبی هستند, Colfax, گفت:, و تاکنون مثبت دیگر مورد از 7 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>