سان فرانسیسکو سفارشات حکومت می خواهد گارد ملی در حالت آماده به کار پس از غارت

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد دستور داد یک غروب-به-سحر مقررات منع رفت و آمد آغاز می شود که یکشنبه شب و خواسته است رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به جای گارد ملی در حالت آماده به کار برای کمک به.

فراخوان برای کمک از دولت پس از تظاهرات مسالمت آمیز به طول انجامید در سان فرانسیسکو مدنی مرکز از طریق پنج شنبه بعد از ظهر. اما به عنوان شب سقوط وجود دارد افزایش سطح خشونت پلیس بودند تخریب و افسران پلیس بودند حمله رئیس پلیس بیل اسکات گفت. نمای ویندوز شده اند شکست در این شهر اصلی شاهراه تجاری در بازار و خیابان است.

“ما نمی توانیم و ما را تحمل نخواهد کرد که” اسکات گفت: در یک جلسه فقط پس از 10 p. m. “در حال حاضر به عنوان من صحبت می کنند ما افسران در اتحادیه مربع در برخورد با غارت برخورد با مردم شکستن ویندوز. واقعا پاره کردن کسب و کار است که مردم زندگی خود را صرف ساخت.”

در شرق خلیج, اخبار تلویزیون تصاویر نشان داد غارتگران ورود به فروشگاه در Emeryville غرب اوکلند. وجود دارد هیچ نشانه ای از غارتگران بودند که در ارتباط با هر گونه تظاهرات ایستگاه های تلویزیونی محلی گفت: با غارتگران حمل هیچ نشانه و یا بخشی از یک برنامه ریزی مارس; بلکه غارت انجام شد توسط افرادی که بريدن کالا به اتومبیل.

نژاد, اولین زن شهردار سان فرانسیسکو گفت: او را درک درد بودن احساس در سراسر شهر و کشور است.

“بیش از حد اغلب ما این اتفاق می افتد در وقت و زمان دوباره: آفریقای مردان آمریکایی که متاسفانه از دست دادن زندگی خود را در این راه” نژاد گفت. “من درک می کنم صدمه دیده و درد. من زندگی می کردند از طریق آن در حال رشد در این شهر است.”

او گفت در تظاهرات روز شنبه ابراز ناراحتی و خشم بودند قابل درک است. اما او گفت: “خشونت و خرابکاری رخ داده است که پس از شب هنگام عبور از خط.

“ما باید مسئولیت برای محافظت از شهر ما. و ما انجام خواهد داد آنچه که ما نیاز به انجام به انجام درست آن” نژاد گفت: فقط قبل از او گفت: این شهرستان در حال برنامه ریزی برای اجرای مقررات منع رفت و آمد از 8 p. m. به 5 صبح

نژاد گفت که او نمی خواست به درخواست فرماندار برای قرار دادن گارد ملی در حالت آماده به کار شد اما مجبور به انجام این کار برای اطمینان از ایمنی.

“این آخرین چیزی که من می خواهم به انجام به عنوان شهردار. من می خواهم در صلح است. من می خواهم اعتراض. اما من نمی خواهم این نوع از خشونت و جرم و جنایت ما بازی خود را در سراسر خیابان های شهرستان ما به ادامه” نژاد گفت. “و ما مسئولیت داریم که برای مقابله با آن است و این دقیقا کاری است که ما انجام خواهد داد.”

اسکات یک بار یکی از اداره پلیس لس آنجلس بالاترین-رتبه بندی ماموران گفت: به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد و به عنوان یک فرمانده پلیس او می تواند مربوط به آنچه که مردم احساس هستند.

“مردم از دست داده اند و زندگی خود را در دست پلیس است. و افسران پلیس از دست داده اند و زندگی خود را به انجام کار خود را. من درک می کنم هر دو طرف” اسکات گفت.

“ما کمک خواهد کرد 1st متمم که فعالیت های صلح آمیز و نه نابود کردن شهر ما و دیگر مردم” اسکات گفت. “اما ما نمی خواهد تحمل مردم صدمه دیده است گرفتن مردم از دست دادن زندگی خود را به خاطر [از] خودخواه افرادی که فقط می خواهید برای از بین بردن این شهر و این کشور است.”

در شب جمعه فدرال خدمات حفاظتی افسر بود به ضرب گلوله کشته و یک افسر دیگر شدیدا زخمی در خارج از Ronald V. Dellums ساختمان فدرال در اوکلند در یک حادثه که مقامات فدرال به عنوان یک عمل از تروریسم داخلی.

افسران بودند نگه داشتن سازمان دیده بان بیش از یک اعتراض وجود دارد اما مشخص نیست که آیا این تیراندازی اعتقاد بر این بود که به طور مستقیم مربوط به ناآرامی.

©2020 لس آنجلس تایمز

بازدید لس آنجلس تایمز در www.latimes.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de