سان فرانسیسکو OKs رزمندگان ” بازگشت به تمرین — اما آنها ممکن است به آن نیاز

بخشی از سان فرانسیسکو جدید multiphase برنامه ریزی برای بازگشایی این شهرستان اعلام کرد روز پنج شنبه به معنی رزمندگان می تواند بازگشت به تعقیب مرکز به عمل به عنوان به زودی به عنوان ژوئن 15.

اما فاز 2B شهردار لندن نژاد استراتژی است که اجازه می دهد تا به “ورزش با طرفداران” در سان فرانسیسکو در دو هفته نیز به زودی می تواند رندر بی معنی برای رزمندگان.

در روزهای آینده NBA حکام در حال انتظار برای انتشار این لیگ را برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد آن فصل در ماه ژوئیه یا اوت با بازی تنها در حال بازی در یک حباب محیط زیست در دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا. وجود دارد یک حس قوی 2020 NBA فصل را راه اندازی مجدد نمی عبارتند از رزمندگان و یا هر تیم دیگر به دور از حذفی, تعقیب, ESPN گزارش روز شنبه.

به جای آماده شدن برای بازی رزمندگان بازیکنان فقط ممکن است در تعقیب و گریز از مرکز به ریز لحن خود را بازی در حالی که پیوستن به اجتماعی-دورى از پروتکل های. با این حال رزمندگان گفت: آنها به دنبال تمام مراحل اجازه می دهد تا بازیکنان خود را به عقب بر گردیم در دادگاه است.

“هنگامی که ما دریافت تایید توسط دپارتمان بهداشت افسر ما برنامه ریزی برای باز کردن عمل ما تسهیلات به صورت داوطلبانه تمرینات با بازیکنان ما” تیم گفت: در بیانیه ای که پنجشنبه منتشر شد. “در انجام این کار ما را دنبال کنید همه سلامت و ایمنی پروتکل ها و روش های اجرا شده توسط NBA, شهر و شهرستان و خود ما اضافی Covid-19 اقدامات است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>