سامریان unmasked: اهدای کمک می کند سونوما کانتی متخصصان پزشکی

چشم انداز که سونوما کانتی پرستاران و متخصصین پزشکی دیگر ممکن است قرارداد coronavirus به دلیل کمبود ماسک ماسک روشن آتش زیر جسی Rael.

یک رادیولوژیست با بسیاری از دوستان و همکاران در مراقبت های بهداشتی Rael راه اندازی یک ماموریت برای جمع آوری به عنوان بسیاری از N95 و دیگر ماسک محافظ به عنوان امکان پذیر است و برای به دست آوردن آنها را به بیمارستان محلی و بهداشت کارگران است.

“در پاسخ” رائل گفت: “فقط شگفت انگیز بوده است, باور نکردنی است.”

روز جمعه به تنهایی او را دریافت و توزیع حدود 2000 ماسک. “مردم هنوز هم آوردن آنها بیش از این صبح” سانتا Rosan گفت شنبه.

افراد و کسب و کار پاسخ داده اند رائل تماس برای کمک های مالی از ماسک است که در میان همه گیر در حال حاضر در تقاضا و عرضه است.

Rael تحویل اهدا ماسک به سانتا رزا بیمارستان یادبود و ساتر سانتا رزا بیمارستان در منطقه است. او امیدوار است به ماسک نیز به دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در منطقه و به ادارات پلیس و امدادگران.

در یادبود ممنون اجرایی تایلر Hedden گفت: ماسک جریان در از رائل و از فریدمن برادران و دیگر کسب و کار و خصوصی شهروندان که به دنبال راه هایی مفید در میان پناهگاه در محل سفارشات و گسترش بحران بهداشتی.

“این یک چیز کامل به تعامل با آنها را در به دلیل این مبارزه واقعی است” Hedden گفت.

“این” بیمارستان exec اضافه شده و “رزی پرچ کن لحظه.”

بعد از ظهر جمعه یادبود کارکنان پذیرفته شده 1,200 ماسک از ارز بانک اجرایی سو Madigan. او گفت: این بانک تا به حال ذخیره آنها را “به عنوان یک نوع آنفولانزا احتیاط.”

همچنین در روز جمعه Madigan کاهش یافته است یکی دیگر از 1200 ماسک در ساتر است. روز دوشنبه او را تحویل است که بسیاری از قیصر Permanente سانتا رزا مرکز پزشکی و سانتا رزا سلامت جامعه است.

در قیصر در جمعه پرستاران مطرح شده برای شست-عکس پس از دریافت حمل و نقل از ماسک از Ghilotti ساخت و ساز. این شرکت اهدا ماسک نیز برای یادبود و به قیصر و به مارین عمومی بیمارستان و به Adventist Health Howard یادبود در Willits.

ویلی Ghilotti گفت شرکت او شروع به جلو و ذخیره تنفسی ماسک رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص درخواست شرکت های ساخت و ساز به کمک آنها. سپس Ghilotti پدر, کیر Ghilotti, سابقه یک درخواست برای N95 ماسک از یک عضو هیئت مدیره از مارین به طور کلی. این Ghilottis فرستاده بیمارستان 10 جعبه.

پس از اهدای تمام ماسک های شرکت در دست داشتند ویلی Ghilotti برای جستجو و خریداری شده بیشتر ماسک از انواع منابع عمدتا فریدمن برادران و HD عرضه کلاه سفید. کسانی نیز رفته اند و یا رفتن به بیمارستان های محلی.

گفت: Willie Ghilotti “ما امیدوار هستیم که دیگران را کمک مالی و حمایت از آنچه که آنها می توانند — سخاوت مسری است.”

سانتا رزا وارد کالج اهدا کرده است بیش از 2000 ماسک به بیمارستان های محلی.

هلدزبرگ بیمارستان دریافت ماسک از اهدا کنندگان که ترک آنها را در یک جعبه قطره واقع در داخل یک چادر در نزدیکی ورودی اورژانس.

در یادبود در شنبه سخنگوی کتی Hillenmeyer گفت: ماسک های آینده نگه دارید — از خصوصی شهروندان و دندانپزشکان و متخصصین پزشکی دیگر و از کسب و کار.

“مردمی همچنان برای آمدن به درب جلو و اهدا آنها” Hillenmeyer گفت. “ما سپاسگزار به جامعه برای خود فوران كرد.”

او گفت: امید است خوشحال به دریافت پزشکی-درجه, تمیز نشده, ماسک.

در سراسر شهرستان به مردم محوری برای دریافت استفاده نشده ماسک به حرفه ای که در معرض خطر هستند به عنوان آنها به زحمت به درمان بیماران و جلوگیری از گسترش این ویروس است که باعث COVID-19. دیگران مشتاق به انجام کاری سازنده در حال شلیک کردن ماشین آلات دوخت و ایجاد ماسک های خانگی برای استفاده توسط بیماران مرخص شدن از بیمارستان.

اپراتورها از ایجاد کرد دوخت مرکز در سانتا رزا دعوت از افرادی که دوختن به تحقیق آنلاین چگونه می توان ضایعات پارچه, ماسک با جیب برای تعویض فیلتر. ماسک های خانگی می شود کاهش یافته است در دوخت فروشگاه در Lewis جاده ها است.

ماسک-مرد جسی Rael ادامه دارد به جمع آوری و به دور ماسک تا کمبود عبور می کند و بیمارستان و اولین پاسخ باید همه آنها نیاز — یا: “تا زمانی که مردم خسته از من است.”

Rael که دعوت اهدا کنندگان بالقوه از ماسک برای تماس با او را در [email protected] می بیند این تلاش های مردمی برای دریافت ماسک محافظ به پرستاران و دیگران در مراقبت های بهداشتی به عنوان یکی از چراغ های کوچک — “چراغ های کوچک امید” — که درخشش در تاریک زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>