ارتش رستگاری به ارائه رایگان توزیع مواد غذایی از طریق درایو در Ala Moana مرکز در روز شنبه

سپاه رستگاری خواهد شد با ارائه یک ویژه درایو از طریق توزیع مواد غذایی رویداد در Ala Moana مرکز اتکینسون درایو چرخ منطقه شروع و در ساعت 10 صبح روز شنبه.

توزیع شامل رایگان گالن شیر یک دوجین تخم مرغ و نان و سیب زمینی برای کسانی که نیاز دارند در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

در همه Salvation Army انتظار به دور 2,220 گالن شیر تازه 4,320 دوجین تخم مرغ 3,000 قرص نان و 5000 پوند از تازه مائوئی برداشت سیب زمینی سخاوتمندانه اهدا شده توسط چاد و استفانی باک.

اتومبیل ممکن است شروع پوشش با تنه باز شروع در 9;30 صبح شنبه در ورودی خواهد بود که در Kona Iki خیابان از Kapiolani بلوار و بین Piikoi و Keeaumoku خیابان. داوطلبان وجود داشته رانندگان مستقیم از طریق به توزیع مواد غذایی در مناطق.

برای تمرین امن اجتماعی فاصله هر کس خواسته است برای ماندن در اتومبیل های خود را. داوطلبان خواهد جای مواد غذایی داخل ماشین تنه.

“با بیش از 200 ، 000 ساکنان هاوایی بدون شغل با توجه به این زمان بحران ما سپاسگزار قادر به پشتیبانی از کسانی که نیاز دارند در طول این آخر هفته عید پاک” گفت: ویکتور Leonardi بخشی مدیر خدمات اضطراری و ایمنی و حادثه فرمانده سپاه رستگاری هاوایی و اقیانوس آرام جزایر بخش در انتشار اخبار. “ما همچنین می خواهم برای تشکر از علا Moana مرکز را برای ما فراهم مرکزی هونولولو محل برای برگزاری این رویداد است.”

Leonardi اضافه شده است که روز شنبه رویداد است تنها یکی از بسیاری از مواد غذایی توزیع حوادث در حال حاضر ارائه شده در سراسر هاوایی و اقیانوس آرام.

“ما همچنان به دنبال کمک های پولی برای حمایت از ما تغذیه, توسعه,” او گفت:.

نجات ارتش اعلام کرد در ماه مارس که در آن رفته بود به اورژانس در حالت با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. همه افسران منصوب شده اند به اورژانس فاجعه نقش خدمات و امکانات معطوف به پاسخ اضطراری و حالت هستند که در دسترس ساخته شده به مقامات دولتی برای استفاده به عنوان قرنطینه مراکز مسکن برای پزشکی شکننده افراد توزیع مواد غذایی مکان های کروناویروس آزمایش و سایر خدمات به عنوان مورد نیاز است.

به کمک و پیدا کردن جزئیات جزیره بازدید hawaii.salvationarmy.org تماس بگیرید و یا 440-1800.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>