ماهی قزل آلا فصل است: ماهیگیری تفریحی بازگشایی در سونوما ساحل

صدها نفر از ماهیگیران تفریحی و زنان را از دسترسی به ساحل تحت stay-در-خانه و پارک بسته شدن سفارشات رایگان خواهد بود برای ضربه زدن به امواج شروع جمعه با بازگشایی این شهرستان اجرا Westside قایق, راه اندازی, Spud نقطه مارینا و همسایه میسون مارینا همه در Bodega بای.

آرامش از پارک بسته شدن سفارش مجاز توسط Sonoma County health افسر دکتر Sundari Mase است قاب به عنوان تلاش برای اجازه می دهد ماهیگیران تفننی به برداشت ماهی به عنوان غذا. اما آن را محدود به از بند باز کردن و مقید کردن گرسنگی برای اقیانوس هوا می خروشد و گشت و گذار است که به دنبال بسته شدن کامل از تمام ساحلی, پارک عمومی, سواحل, و تا به حال زیرساخت است که اجازه می دهد تا boaters به خارج شدن در آب است.

“من به شما تضمین می کنند که جهان را می شود بسیار خوشحال برای رفتن به ماهیگیری ماهی قزل آلا گفت:” کن الی صاحب, هوای آزاد, فروشگاه نرم افزار در کوتاتی که مشتریان آنلاین شده اند تقاضاهای مصرانه برای یک فرصت برای استفاده از ورزش ماهی قزل آلا فصل که باز ممکن است 1 در کنار groundfish فصل است.

مقامات شهرستان در حال هنوز هم خانههای گلی خالی راه برای شل شدن محدودیت در دسترسی به زمین های ساحلی, اما تصمیم به اقدام در ماهیگیری دسترسی در بخشی به دلیل اتصال آن به خرید مواد غذایی.

ماهیت این ورزش آشنایی خود را به خلق و خوی فعلی گفت: 5 منطقه شهرستان سرپرست Lynda هاپکینز که نشان دهنده جوامع ساحلی و کار به سرعت در مسیر دسترسی برای ماهیگیران تفننی.

“چگونه می تواند شما را بیشتر اجتماعی فاصله گرفته از روی یک قایق در وسط اقیانوس ؟ این یکی از کسانی که فهم عرف عام ناکامی” او گفت:. “مردم شد و گفت:” من نمی فهمم چرا ما مجاز به انجام این کار است.'”

آن باقی مانده است دیده شود چه خواهد شد پاسخ به بازگشایی قایق راه اندازی و دو اسکله. دولت و شهرستان پارک رنجرز با کمک دیگر اجرای قانون مقامات در حال حاضر به چالش کشیدن زمان نگه داشتن بازدید کننده و دور از بسته پارک ها و سواحل در سونوما ساحل.

زمانی که مقامات شهرستان مجاز پیاده روی و دوچرخه سواری در دسترسی به داخلی پارک های هفته گذشته آنها از مطالعه حذف شدند ساحلی پارک به دلیل مشکل نگه داشتن بازدید کنندگان از خارج از منطقه از آمدن به شهرستان سونوما. بازگشایی راه اندازی قایق و اسکله و مرتبط با مناطق پارکینگ پرسش که آیا آنها را اثبات chink در زره به خصوص با چند تا دیگر اقیانوس پورت های باز برای ماهیگیری ورزشی.

برت Whitaker, Sonoma County منطقه ای پارک گفت که اکثریت زیادی از ماهیگیران تفننی است که با استفاده از سه بازگشایی امکانات محلی از Sonoma County, بر اساس گروه های ماهیگیری و شواهد.

او گفت: ورزش ماهیگیری امکانات “یک نیش اندازه مرتب کردن بر اساس زمان حساس چیز” که Mase در بر داشت مناسب برای باز کردن به منظور خرید مواد غذایی با محدودیت های طراحی شده برای مهار ویروسی انتقال است.

هر ماهیگیری باید انجام شود به تنهایی و یا در گروه خانواده برای حفظ پناهگاه در محل حمایت. شرکت کنندگان باید حفظ حداقل 6 فوت فاصله از دیگران در فضاهای عمومی و حمل صورت پوشش برای استفاده در موقعیت های زمانی که آن را نمی ممکن است به حفظ مناسب فاصله فیزیکی. قبل از ورود به پارک یا پارک-اجرای تاسیسات آنها نیز باید خود را ارزیابی اخیر از قرار گرفتن در معرض و یا علائم COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس را ترک کنید و بدون وارد کردن اگر آنها ممکن است ایجاد خطر آلوده کردن دیگران است.

تنها Westside قایق راه اندازی و دو اسکله در حال تحت تاثیر این نظم جدید است. Doran ساحل و ورزش ماهیگیری مرکز بسته باقی خواهد ماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de