ایمنی فوکوشیما فاضلاب تمرکز دریا انتشار بحث

OKUMA ژاپن >> داخل یک غول آلودگی تسهیلات در نابود فوکوشیما, نیروگاه هسته ای, کارگران در hazmat مناسب برای نظارت بر آب رادیواکتیو پمپ از سه آسیب دیده راکتورهای ساخت مطمئن شوید که آن را به اندازه کافی — هر چند نه به طور کامل درمان می شود.

سه خط از تجهیزات متصل به لوله snaking در اطراف این dimly روشن وسیع تسهیلات می روند تا 750 تن آب آلوده در روز است. چهار خط دیگر در جای دیگر در این گیاه می روند بیشتر است.

از آنجا آب توسط پمپ به مجموعه ای از حدود 1000 موقت مخازن ذخیره سازی است که جمعیت این کارخانه زمینه های که در آن اضافی تانک هنوز در حال ساخته شده است. مقامات می گویند تانک ها خواهد بود به طور کامل کامل تا تابستان 2022.

این زدايي روند که آسوشیتد پرس در بازدید اخیر تور یک عنصر کلیدی از ستیز بحث بیش از آنچه باید انجام شود با نزدیک به 1.2 میلیون تن هنوز آب رادیواکتیو بودن از نزدیک تماشا توسط دولتها و سازمانها در سراسر جهان پیش از این تابستان توکیو بازی های المپیک است.

گیاه اپراتور Tokyo Electric Power Co. یا تپکو می گوید آن نیاز به آزاد کردن فضا به عنوان محل کار به decommission آسیب دیده راکتور رویکردهای انتقادی فاز. آن را به طور گسترده ای انتظار می رود که تپکو را به تدریج آزاد آب به نزدیکی اقیانوس زیر یک تصمیم دولت اجازه می دهد آن را به انجام این کار. این شرکت هنوز مبهم در زمان.

اما ساکنان محلی به خصوص ماهیگیران در حال مخالف این طرح چون آنها فکر می کنم آب انتشار خواهد صدمه زدن به شهرت در حال حاضر ضرب و شتم شیلات که در آن فروش سالانه باقی می ماند در حدود نیمی از سطح قبل از حادثه هسته ای حتی اگر گرفتن پاک است سخت رادیواکتیویته آزمون.

تپکو رئیس انهدام افسر آکیرا اونو می گوید: آب باید دفع شود به عنوان گیاه انهدام حرکت به جلو و به دلیل این منطقه مورد استفاده توسط تانک مورد نیاز برای ساخت امکانات برای بازیابی ذوب راکتور باقی مانده است.

کارگران در حال برنامه ریزی برای حذف یک دسته از ذوب مانده دسامبر 2021. کنترل از راه دور جرثقیل در حال برچیدن بسیار آلوده اگزوز برج در نزدیکی واحد 2 اولین راکتور به ذوب سوخت برداشته شده است. در واحد 3 صرف سوخت واحدهای در حال حذف شدن از یک خنک کننده استخر جلوتر از حذف ذوب سوخت.

این معضل بیش از همیشه در حال رشد آب رادیواکتیو است که بخشی از این مجموعه پس از قدر 9.0 زلزله و سونامی که آمار در 11 مارس 2011, از بین بردن کلید خنک کننده توابع در فوکوشیما دای-ایچی گیاه. سه راکتور ذوب شده و انتشار مقادیر عظیمی از تابش و مجبور 160,000 ساکنان را تخلیه کنند. در مورد 40,000 هنوز هم بازگشته است.

به جز بسیار رادیواکتیو ساختمان است که خانه ذوب راکتورهای بیشتر بالای سطح زمین مناطق این کارخانه در حال حاضر می تواند بازدید در حالی که با پوشیدن فقط یک فولاد, ماسک, دستکش, کلاه ایمنی و شخصی دزیمتر. این منطقه درست در خارج از کارخانه تا حد زیادی دست نخورده و سطح تابش اغلب بالاتر است.

مناطق زیرزمینی باقی می ماند خطرناک ظروف سرباز یا مسافر. رادیواکتیو آب خنک کننده, نشت از راکتور ذوب شده و مخلوط با آب های زیرزمینی است که باید پمپ شود تا به نگه داشتن آن را از جریان به دریا و جاهای دیگر. به طور جداگانه و حتی بیشتر خطرناکی آلوده آب نشسته زیرزمینی در مناطق و نشت به طور مداوم به آب های زیرزمینی در خارج از کارخانه ،

آب آلوده پمپ از زیر زمین اول می رود از طریق سزیم و استرانسیم تجهیزات برای حذف و پس از آن این است که از بازیافت به عنوان خنک کننده آب برای راکتورهای آسیب دیده. بقیه فیلتر شده توسط سیستم درمان اصلی شناخته شده به عنوان آلپ است که طراحی شده برای حذف تمام 62 آلودگی رادیواکتیو به جز تریتیوم TEPCO می گوید.

تریتیوم حذف نمی شود از آب است و تقریبا بی ضرر که مصرف مقادیر با توجه به ژاپن وزارت صنایع و هسته ای مقامات نظارتی.

اما با وجود تکرار رسمی اطمینان وجود دارد گسترده نگرانی در مورد خوردن ماهی است که ممکن است تحت تاثیر قرار اگر آب آلوده منتشر شده است به دریا. Katsumi Shozugawa یک متخصص رادیولوژی در دانشگاه توکیو است که تجزیه و تحلیل آبهای زیرزمینی در اطراف این کارخانه گفت: در دراز مدت عواقب ناشی از دوز پایین قرار گرفتن در معرض در زنجیره غذایی شده است به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت.

“در این مرحله دشوار است برای پیش بینی خطر,” او گفت:. “هنگامی که آب به محیط زیست منتشر شد, از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای پیگیری و نظارت بر حرکت آن است. بنابراین دقت و صحت داده ها قبل از هر گونه آزادی بسیار مهم است و باید بررسی شود.”

پس از سالها بحث در مورد چه چیزی برای انجام با آب آلوده بدون از بین بردن اقتصاد محلی و شهرت خود را در یک پنل دولت با انتشار گزارشی در اوایل سال جاری که تنگ آب دفع گزینه دو: رقیق کردن آب تصفیه شده به سطوح پایین تر از حد مجاز ایمنی محدودیت ها و سپس انتشار آن را به دریا در یک کنترل شده راه و یا اجازه می دهد آب به تبخیر سال در یک فرایند طولانی است.

این گزارش همچنین از دولت خواست به انجام بیشتر برای مبارزه با “آسیب های اعتباری” به فوکوشیما ماهیگیری و مزرعه تولید مثلا با ترویج نمایشگاه مواد غذایی در حال توسعه جدید فروش راه ها و استفاده از شخص ثالث کیفیت سیستم مجوز.

تپکو و مقامات دولتی وعده گیاه را درمان آب برای بار دوم به دیدار با الزامات قانونی قبل از هر انتشار.

در پایان بازدید از مرکز درمان گیاهی رسمی نشان داد یک بطری شیشه ای حاوی آب روشن گرفته شده از تجهیزات برای پردازش. کارگران مورد نیاز به طور معمول جمع آوری نمونه آب برای تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه در کارخانه. رادیولوژی تکنسین شد تجزیه و تحلیل آب در یک آزمایشگاه که در آن AP روزنامه نگاران اجازه نداشتند وارد کنید. مقامات می گویند درمان آب خواهد بود رقیق شده با آب تازه قبل از آن به محیط زیست منتشر شد.

شک و تردید در مورد کارخانه تصفیه آب تشدید دو سال پیش زمانی که تپکو اذعان کرد که بسیاری از آب ذخیره شده در مخازن هنوز شامل سرطان زا سزیم استرانسیم و دیگر مواد رادیواکتیو در سطح بیش از ایمنی محدودیت.

معصومی Kowata زندگی می کند که در Okuma یک شهر که در آن بخشی از گیاه واقع شده است گفت: برخی از همسایگان در حال ارائه زمین های خود را به طوری که بیشتر مخازن ذخیره سازی ساخته می شود.

“ما نباید تخلیه آب تا زمانی که ما در مورد اثبات ایمنی آن,” او گفت:. “دولت می گوید آن را بی خطر است اما ما چگونه می دانید؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de