‘وضعیت غم انگیز’: Sonoma County Fair لغو for 1st time پس از جنگ جهانی دوم

برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم وجود خواهد داشت هیچ سونوما کانتی عادلانه در این تابستان.

هیئت مدیره رای به اتفاق آرا به لغو Aug. 5-16 نمایشگاه در طول آن جلسه سه شنبه برگزار شده بود عملا از طریق زوم. مدیر عامل شرکت نمایشگاه بکی Bartling در توصیه به هیئت مدیره برای لغو رویداد سالانه ذکر شده سونوما کانتی بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase اعلام قبلی در روز است که تجمع جرم ممنوع خواهد شد در منطقه از طریق روز کارگر در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“این یک وضعیت بسیار غم انگیز و من خودم می دانم و کارکنان بسیار نا امید” Bartling گفت: در این جلسه. “با توجه به آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 و بحران بهداشتی اطراف آن است که من به طور کامل درک محدودیت در تجمع جرم — من درک می کنم ما باید برای جلوگیری از این نوع از فعالیت است.”

در راستای لغو این نمایشگاه و به دلیل رویدادهای دیگر در fairgrounds که لغو شد در نور از coronavirus همه گیر Bartling ارائه شده به طور موقت کاهش حقوق و دستمزد را حدود 3500 دلار در ماه کاهش حدود 30%. او گفت: “او می خواست به انجام (او) بخشی برای کمک به با برخی از پس انداز.”

یک حرکت برای کاهش Bartling حقوق و دستمزد از 1 مه طریق Aug. 30 به اتفاق آرا تصویب شد در جلسه. معمولا او را بدست آورده در حدود $144,000 یک سال, او گفت:.

“این بسیار سخاوتمندانه و من بسیار سپاسگزار از آن گفت:” عادلانه رئیس جمهور هیئت مدیره حداکثر Mickelsen از Bartling پیشنهاد در این جلسه.

موضوع این نمایشگاه قرار بود “گرمسیری Fairadise” — خروج از سنتی 2019 موضوع “بازگشت به ریشه های ما در چکمه های کابوی.” این نمایشگاه که برگزار شد در Sonoma County Fairgrounds هر سال قرار بود به ویژگی های گرمسیری vibes از جمله نوار ماورا.

عادلانه نبود به تعویق افتاد سقوط از آنجا که سال تحصیلی را با رزومه پس از آن که “آیا وضعیت ایده آل” از کودکان را در کلاس های Bartling گفت. او افزود که هنوز نامشخص است که تجمع جرم مجاز خواهد بود که بالقوه سقوط نمایشگاه بیش از حد شکننده.

این 2021 عادلانه است که هنوز هم به جای برنامه ریزی شده.

حضور در این نمایشگاه به طور پیوسته کاهش یافته است بیش از چند سال گذشته اما بیش از 125,000 مردم بلیط خریداری شده در طول سال گذشته 11-بعد اجرا.

اعضای هیئت مدیره به توافق مورد بحث در تاریخ بعد اینکه آیا آنها هنوز هم می تواند نگه دارید اجزای خاصی از این نمایشگاه در برخی از ظرفیت. طراحی برای سالن گل رویداد به عنوان مثال خواهد بود ثبت شده در 2021 عادلانه است.

اعضای هیات نظارت بر این که آیا آن را ممکن است برای اسب مسابقه رخ می دهد و در حال تحقیق در مورد امکان برگزاری مسابقه بدون تماشاگر در غرفه به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل. Bartling گفت: هیئت مدیره به احتمال زیاد خواهد شد تصمیم گیری در که در ماه آینده.

در اوایل این ماه به هیئت مدیره ارسال نامه ای به دام غرفه داران FFA مشاوران و 4 ثانیه رهبران مشاوره آنها که حتی اگر این نمایشگاه لغو شد هیئت مدیره خواهد پیدا کردن یک راه جایگزین به روند حیوانات به عنوان بخشی از تاریخ و بازار دام رویداد. اعضای هیات هنوز در حال کار بر روی جزئیات این طرح اما Bartling گفت: آنها متعهد به پیدا کردن یک راه برای گرفتن بچه های حیوانات به یک پردازنده است که می تواند سپس فروش آنها در بازار و ارزش برای آنها به زنجیره غذایی.

Bartling اضافه شده است که کودکان و نوجوانان که با شرکت در این رویداد صرف چندین ماه آماده شدن برای آن آموزش مهارت های ارزشمند مانند مسئولیت و مدیریت زمان.

“این فرایند است که کودکان و نوجوانان از طریق رفتن است نه فقط در مورد گرفتن حیوانات به بازار و گرفتن پول به عنوان آنجا که می توانید آنها را دریافت کنید — آن را در مورد روند آموزشی به عنوان خوب,” او گفت: در اهمیت این رویداد است.

این نمایشگاه به تولید مقدار قابل توجهی از درآمد برای Sonoma County Fairgrounds و کارکنان در حال تجزیه و تحلیل پیش بینی های اقتصادی تاثیر لغو.

“(آن را) در حال رفتن به یک چالش عمده,” Mickelsen گفت: در این جلسه در مورد از دست دادن درآمد از لغو. “ما باید بسیار مراقب باشید در مورد برنامه ریزی فعالیت های است که ما قادر به پیش بروید و تولید هر گونه درآمد از.”

در حالی که رای به لغو این نمایشگاه بود به اتفاق آراء بسیاری از اعضای هیئت مدیره ابراز ناامیدی خود را. Mickelsen گفت که او خود را نشان داد گاو برای اولین بار در این نمایشگاه 66 سال پیش و فکر نمی کند که او را از دست رفته این نمایشگاه پس از.

“(من) بسیار سنگین قلب است که در اصطلاح ما اصلا عادلانه در این سال, اما یک راه یا دیگری خواهیم ساخت که,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de