ساکرامنتو کمترین عفونت ویروس رای دادن از هر گونه بزرگ آمریکا در منطقه مترو

در تعجب پیدا کردن ساکرامنتو منطقه کمترین گزارش coronavirus ميزان عفونت در میان 50 بزرگترین مناطق شهری در کشور با توجه به ساکرامنتو زنبور تجزیه و تحلیل.

زنبور عسل بررسی مترو با بیش از 1 میلیون نفر نشان داد که بالاترین سرانه نرخ های بزرگتر و مسن ساحل شرق و غرب میانه شهرستانها که در آن مردم زندگی می کنند و نزدیک به هم و در بسیاری از موارد که در آن رهبران بودند آهسته تر برای تحمیل “در خانه ماندن” سفارشات. بالاترین نرخ در شهر نیویورک و نیوجرسی شمالی منطقه پس از نیواورلئان و بوستون.

در پایان مقابل از مقیاس ساکرامنتو سن آنتونیو تمپا, فلوریدا., پرتلند و سنگ. کمترين ميزان عفونت در آن منظور. هر یک از این مناطق دارای تراکم در هسته های شهری, اما همچنین دارای یک جمعیت قابل توجهی پایه در مناطق حومه که در آن جدا single-family homes هنجار دادن ساکنان بیشتر آرنج ،

زنبور عسل و تحليل داده ها بر اساس ترکیب coronavirus عفونت اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به عنوان جمعه با ایالات متحده سرشماری جمعیت داده است.

ساکرامنتو شهری منطقه شامل شهرستانهای ساکرامنتو, Placer, Yolo و ال دردو منطقه از حدود 2.3 میلیون نفر است.

زنبور عسل را به اعداد شاخص که چگونه به خوبی این کشور بزرگترین مناطق مترو انجام می دهند در مقایسه با یکدیگر – اما نه قطعی است.

مناطق که انجام تست های بیشتر به احتمال زیاد به بالاتر سرانه نرخ ابتلا به عفونت. داده ها در تعدادی از تست های سرانه در هر یک از مناطق مترو در سراسر کشور است که هنوز در دسترس برای تجزیه و تحلیل. (این زنبور قصد دارد به انجام است که تجزیه و تحلیل زمانی که آن را بدست می آوریم محلی تست شماره.) و همچنین مناطق بیشتر ساکنان مسن ممکن است بیشتر افراد آلوده تست شده و شمارش.

ساکرامنتو منطقه مرگ و میر – که ممکن است بیشتر قابل اندازه گیری از شیوع بیماری – نیز نسبتا پایین است.

شصت و شش نفر از ساکرامنتو منطقه ساکنان مرده بود از روز شنبه به میزان 2.9 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است. تنها پنج بزرگ دیگر مناطق مترو, کاهش نرخ مرگ و همه آنها در تگزاس فلوریدا و یا ایالت یوتا است.

همچنین چندین متحده مترو مناطق بین 500,000 و 1 میلیون نفر در مناطق بسیار پرجمعیت کمتر از ساکرامنتو – حال کاهش نرخ ابتلا به عفونت از جمله فرزنو. چند دیگر کالیفرنیا مترو که در گروه جمعیت – Modesto اخنرد و استاکتون – تا به حال عفونت نرخ تنها کمی بالاتر از ساکرامنتو است.

ساکرامنتو سلامت رئیس دکتر پیتر Beilenson گفت: زنبور عسل نقد و بررسی با این وجود تأیید میکند خود حس که منطقه ساکرامنتو پاسخ خوبی در طول این بیماری همه گیر از اولین موارد رخ داده در اواسط فوریه.

Beilenson گفت: Sacramento County, پزشکان, بیمارستان دولتی و خصوصی در آزمایشگاه در حال انجام بیش از 1000 تست در روز است. او گفت که احتمالا تعداد نمونه برای یک شهری core شهرستان در سراسر کشور.

ساکرامنتو لحظه ای بود که مرکز توجه ملی در ماه فوریه زمانی که UC Davis مرکز پزشکی اعلام شد درمان اولین بیمار در سراسر کشور اعتقاد به قرارداد این ویروس از طریق جامعه انتقال به جای از سفر.

“به طور بالقوه کمی از معروفیت اول مبتنی بر جامعه مورد ممکن است بدست مردم توجه کمی بیشتر” باعث ساکنان برای پاسخ هنگامی که مقامات تحمیل stay-at-home سفارشات در ماه مارس سلامت رئیس گفت.

ساکرامنتو بود که در اولین موج از مناطق در سراسر کشور برای تحمیل این دستورات است. اما یک تعداد انگشت شماری از منطقه خلیج شهرستانهای زمان که قدم در چند روز زودتر و بقیه کالیفرنیا شد گروه بندی زیر یک جهت مشابه توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تقریبا به طور همزمان با ساکرامنتو را فرمان.

علاوه بر این دو منطقه مترو شهرستانهای استان زرخیز و پلاسر را تحت فشار قرار دادند اقامت در خانه پیام به شدت – و در عین حال هر دو باید کم عفونت نرخ.

یک بخش از El Dorado County, چند, جنوب دریاچه تاهو منطقه است و اساسا ممنوع, غیر-ساکنان در آینده. و Yolo County صادر کرده است یکی از قوی ترین عفونت-کنترل سفارشات در دولت گفتن ساکنان آنها باید با پوشیدن ماسک ،

ساکرامنتو سلامت رئیس Beilenson با اشاره به داده های دیگر که او می گوید: ممکن است بگویید این داستان بهتر: این شهرستان بیمارستان و مونتاژ یک ترکیب 600 تخت برای بیماران مبتلا به ویروس در صورت وجود یک افزایش عمده. اما از جمعه تنها 59 COVID-19 بيماران تحت درمان شهرستان و بیمارستان. شهرستان اوج بود 105 بيمار در آوریل 3.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de