Sacramento County راه اندازی تحقیقات پس از روسیه نایب ضابط, مشت زدن, نوجوانان

RANCHO CORDOVA — Sacramento County Sheriff بخش در حال بررسی استفاده از زور توسط یک معاون که ثبت شده در فیلم به عنوان او تلاش می کرد با یک دختر 14 ساله و پسر او در تلاش بود به بازداشت.

15-دوم تصویری از حادثه روز شنبه در رانچو کوردووا ، آغاز می شود با این پسر بچه در پشت خود را بر روی زمین و معاون زانو راست در نزدیکی جوانان, سینه های ساکرامنتو زنبور عسل گزارش شده است.

معاون برداشت نوجوان راست مچ دست کشیده و بازوی خود را در یک تلاش آشکار به نوبه خود, نوجوانان بر روی معده خود را.

زنبور عسل گفت: نوجوانان به نظر می رسد به مقاومت در برابر و معاون با استفاده از یک دست برای فشار, جوانان, چهره نسبت به زمین در حالی که کشیدن دختر دست راست پشت سر خود را. معاون سپس صورتتان را با دست راست خود را در حالی که نگه داشتن او را با دست چپ خود را.

بخش کلانتر که کارکنان شهرستان رانچو کوردووا ، اداره پلیس تحت قرارداد گفت: تحقیقات آغاز شده بود و اطلاعات موضوع را تغییر دهید آن را به عنوان پیشرفت.

این گروه گفت که معاون بود در منطقه با توجه به گزارش های از دست به دست خرید و فروش الکل و مواد مخدر به افراد زیر سن قانونی.

محصولات توتون و تنباکو بدست آمده از اطفال که ذکر شده بود و منتشر شد به نگهبان بخش گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>