Rybakina كم تا Halep برای دبی نهایی

Elena Rybakina will face Simona Halep in the Dubai Duty Free Tennis Championship final
آیکون دوربینالنا Rybakina روبرو خواهد شد سیمونا هالپ در Dubai Duty Free Tennis Championship final

قزاقستان النا Rybakina راهپیمایی به او چهارم نهایی این فصل با یک 7-6 (7-5) 7-6 (7-2) برنده بیش از پترا Martic در دبی مسابقات قهرمانی تنیس در روز جمعه.

Rybakina آمد از شکستن در هر دو مجموعه و نیز ذخیره مجموعه ای از نقاط در هر برای غلبه بر هشتم-کشت کرواتی در کمی بیش از دو ساعت برای 19 پیروزی از سال است.

در نیمه دیگر بالا-کشت سیمونا هالپ رومانیایی بود به سختی آشفته آمریکایی مقدماتی جنیفر بردی برد 6-2 6-0 در 62 دقیقه پس از تبدیل پنج نقطه شکستن.

بردی بازی برای هفتم راست بعد داشتن رو از طریق سه مقدماتی ساخته شده 14 هیچکدام از اشتباهات به ویمبلدون قهرمان یک شانس برای برنده شدن اولین جایزه از سال است.

20 سال Rybakina مورد ضرب و شتم استرالیا قهرمان باز صوفیه Kenin و دانه دوم Karolina Pliskova نشان داد بلوغ برای بازیابی از دست دادن او برای اولین بار دو سرویس بازی.

“اولین مجموعه آن آسان نبود چرا که او (Martic) بازی می کند واقعا خوب است. او واقعا خوب برش” Rybakina گفت.

“او در خدمت آن صاف نیست مثل من با Pliskova ، این یک سبک کاملا متفاوت از بازی. این آسان نیست برای شروع در برابر او.

“اما من سعی کردم به کار در هر نقطه. مجموعه دوم من 3-0 پایین اما من می دانستم که آن خواهد بود آسان تر برای پیروزی در این مجموعه از بازی یک سوم. من می خواستم به برنده دوم بسیار است.”

Rybakina اخراج کردن شش مطلب و 32 برندگان بسیاری از قدرتمند فورهند بود که Martic او را تعقیب می گرداند بیهوده است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>