Ryan Newman, بیدار, پس از صحبت های وحشتناک دیتونا 500 تصادف

  • ASSOCIATED PRESS Rescue workers removed Ryan Newman from his car after he was involved in a wreck on the last lap of the NASCAR Daytona 500 auto race at Daytona International Speedway, Monday, in Daytona Beach, Fla.

    آسوشیتد پرس

    نجات کارگران حذف Ryan Newman از ماشین خود را پس از او درگیر شد در خراب کردن در آخرین دامان نسکار دیتونا 500 خودرو مسابقه در Daytona International Speedway, دوشنبه, در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا.

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. >> راننده نسکار Ryan Newman بیدار است و صحبت کردن با خانواده و پزشکان یک روز پس از تصادف وحشتناک در دامان نهایی از دیتونا 500.

Roush Fenway مسابقه منتشر شد به روز رسانی در راننده آن امروز حدود 20 ساعت پس از نیومن ماشین ناودان به دیوار در حدود 200 مایل در ساعت حرف رو T-اندام توسط ماشین دیگری بدبختانه چندین برابر بیشتر و skidded به توقف در شعله های آتش.

تماشای همه ترس بدترین دوشنبه شب و تا به حال به صبر نزدیک به دو ساعت به یاد بگیرند که نیومن صدمات در نظر گرفته نمی شد زندگی را تهدید. آخرین به روز رسانی بیشتر بود خبر خوب برای 42-سال راننده و 2008 دیتونا 500 قهرمان.

نیومن تبدیل سخت به دیوار پس از وارد شدن ضربه از پشت و توسط رایان Blaney چند صد فوت از خط پایان. نیومن شماره 6 فورد سپس بدبختانه بر روی سقف آن جایی که او درمانده به او walloped در سمت راننده با ماشین دیگری در 190 مایل در ساعت.

نیومن خودرو ادامه داد: به ترمز وارونه در امتداد جاده سریع السیر و عبور از خط پایان در شعله های آتش به عنوان ایمنی خدمه با عجله به خاموش کردن آتش و قطع نیومن سست است. در آن زمان حدود 8 ساعت برای کارگران به رول ماشین خود را rightside و پرسنل پزشکی با استفاده از صفحه نمایش سیاه و سفید به بلوک تماشاگر به عنوان دیدگاه نیومن قرار داده شد در انتظار آمبولانس گرفته و به هالیفاکس مرکز پزشکی.

حس امداد در سراسر Daytona International Speedway. شده است وجود دارد یک مرگ و میر در نسکار نخبگان جام سری از دیل Earnhardt کشته در یک تصادف در دامان نهایی از سال 2001 دیتونا 500.

نوزده سال بعد آن را روشن است که Earnhardt مرگ احتمالا ذخیره نیومن زندگی. نسکار صرف دو دهه گذشته در تلاش برای بهبود مقررات ایمنی با نصب انرژی جذب دیوارهای اطراف آهنگ های الزامی به استفاده از سر-و-گردن محدودیت های متصل به کلاه و در ادامه به بهبود ماشین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>