رستوران استیک روت کریس در کائوآئی به طور دائم نزدیک جمعه

دوم از شش رستوران استیک روت کریس رستوران در هاوایی بسته شدن دائم به دلیل COVID-19 نگرانی موثر جمعه.

زنجیره ای محل در Koloa کائوآئی را بازگشایی با توجه به نامه ای از اموزش نوازی, گروه, Inc. در زمستان در پارک فلوریدا به هاوایی دولت وزارت کار و روابط صنعتی.

رستوران در حال حاضر به طور موقت بسته شده, با توجه به وب سایت خود را.

حدود یک ماه پیش به روت کریس در لهینا مائوئی نیز بسته شده است. مکان های دیگر در Waikiki و در اسکله پلازا در اوآهو Wailea در مائوئی و سرگردان Lani در جزیره هاوایی.

“ما در حال ارزیابی این که آیا دیگر مراحل را باید برای حمایت از این شرکت بهبود از اثرات این بیماری همه گیر” در این نامه گفت. “این است که این شرکت قصد اخراج و یا خاتمه در ارتباط با این” جزئی بسته شدن.'”

همانطور که از چهارشنبه اوآهو محل بودند هر دو باز در رستوران ناهار خوری و دو باقی مانده همسایه جزیره رسانه ها به طور موقت بسته شده و با توجه به روت کریس وب سایت.

روت کریس تاسیس شد و بیش از 50 سال پیش در نیواورلئان با اموزش Fertel و بیش از 150 مکان در سراسر جهان, با توجه به وب سایت خود را.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>