روسیه می خواهد به آمریکا ‘اشک خودمان جدا,’ FBI رسمی می گوید

واشنگتن >> روسیه می خواهد به تماشای آمریکایی “اشک خودمان جدا” به عنوان ایالات متحده سر به سمت انتخابات FBI رسمی امروز هشدار داد.

دیوید پورتر, دستیار ارشد بخش با FBI خارجی تاثیر نیروی کار را متهم کرد که روسیه از انجام بی پروایی نشان دادن عملیات با هدف گسترش دروغ, بهره برداری از خطوط بخش در جامعه و ایجاد شک و تردید در مورد صداقت از انتخابات در ایالات متحده و توانایی رهبران آن به حکومت موثر است.

پورتر گفت در انتخابات کنفرانس امنیتی در کاپیتول هیل تنها چند روز پس از متضاد حساب های پدید آمده از یک بسته-درب جلسه توجیهی مقامات اطلاعاتی داده بود به خانه نمایندگان تهدید از روسیه و دیگر کشورها در سال 2020 انتخابات. که جلسه توجه متمرکز بر این احتمال است که روسیه می تواند کار را برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. دموکراتیک رقیب سناتور. برنی ساندرز گفته مقامات امنیتی به او گفت که روسیه به دنبال افزایش نامزدی خود را بیش از حد.

پورتر نیست آدرس این جلسه و یا اینکه روسیه تا به حال یک اولویت برای نامزد خاص است. اما او گفت که روسیه به طور کلی درگیر در “اطلاعات رویارویی” با هدف آلوده کردن واقعیت از داستان فرسایش آمریکایی اعتماد به نفس در نهادهای دموکراتیک و رانندگی قاچ به جامعه شکستگی خطوط.

“هدف اصلی این است برای ایجاد یک نسخه خاص از حقیقت اما نه به ابر حقیقت و تضعیف توانایی ما برای پیدا کردن آن و ایجاد یک روحیه است که هیچ روایت یا اخبار می تواند منبع قابل اعتماد در همه” پورتر گفت.

FBI تشکیل خارجی تاثیر نیروی کار پس از گسترده دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. نیروی کار در ابتدا در نظر گرفته شده برای تمرکز در درجه اول در روسیه, اما آن را نیز کار می کند برای مقابله با نفوذ عملیات — از جمله هک و بیشتر روش مخفیانه از دشمنان از جمله چین و کره شمالی و ایران.

مقامات ایالات متحده دیدن چین به عنوان یک تهاجمی, تهدید, به ویژه هنگامی که آن را به جاسوسی و سرقت مالکیت معنوی اما پورتر گفت: پکن هدف این بود که کمتر در مورد کاشت کلی هرج و مرج در آمریکا و بیشتر در مورد ترویج و توسعه اقتصادی خود را ایستاده در جهان است.

“برای قرار دادن آن را به سادگی در این فضا روسیه می خواهد به تماشای ما اشک خودمان را از هم جدا در حالی که به نظر می رسد که چین را به جای مدیریت اقتصادی تدریجی کاهش بیش از این دوره از نسل” پورتر گفت.

مقامات اطلاعاتی نیست اظهار نظر علنی در فوریه. 13 جلسه با توجه به اعضای خانه کمیته اطلاعات. یک مقام اطلاعاتی گفت: قانونگذاران گفت نمی شد که روسیه مشغول به کار بود به طور مستقیم برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن. اما دیگر افراد آشنا با این جلسه گفت: به آنها گفته شد کرملین بود که به دنبال کمک به تهمت نامزدی. مردم صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به بحث طبقه بندی شده جلسه.

کری کردرو سابق شورای امنیت ملی وکیل تاسف فقدان اطلاعات عمومی در مورد این جلسه و اساسی هوش به خصوص پس اخیر کمیته اطلاعات مجلس سنا گزارش گسله دولت اوباما برای اینکه به اندازه کافی شفاف در مورد انتخابات روسیه دخالت پیش از ریاست جمهوری 2016 مسابقه.

او گفت: هنوز معلوم نیست از این خبر گزارش دقیقا چه پیامی بود ابلاغ به کمیته.

“آنچه که من واقعا دلگرم کننده است که دولت آینده بیشتر از اطلاعاتی است که نشان دهنده تر از زمان انتخابات تهدید” کردرو گفت.

دیگر سخنرانان در این همایش که حامیان مالی شامل مرکز دموکراسی و تکنولوژی و پن استیت Dickinson, قانون تمرکز بیشتر تهدیدات داخلی برای تامین امنیت انتخابات.

لارنس نوردن مدیر از انتخابات برنامه اصلاحات در Brennan Center for Justice گفت که او نگران بود که هیچ یک از مقررات فدرال حاکم بر فروشندگان که عرضه انتخابات محلی زیرساخت ها است.

“من فکر می کنم این یک ضعف رفتن به 2020 و راه حل مثل همیشه در انتخابات این است که امید به بهترین و آماده شدن برای بدترین” نوردن گفت.

در همین حال رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک به همراه دموکراتیک سنسور. Sherrod قهوه ای از اوهایو و رابرت منندز از نیوجرسی با ارسال نامه ای امروز به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و وزیر خارجه مایک Pompeo خواستار تحریم برای “تمام کسانی که مصمم به مسئول مداوم انتخابات دخالت” از جمله رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>