روسیه تصویب لایحه اجازه می دهد پوتین برای باقی ماندن در قدرت گذشته 2024

مسکو — پارلمان روسیه تصویب فراگیر, اصلاحات قانون اساسی در سوم و نهایی خواندن چهار شنبه یک حرکت است که اجازه خواهد داد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای باقی ماندن در قدرت برای یکی دیگر از 12 سال بعد از ترم جاری به پایان می رسد در سال 2024.

کرملین کنترل مجلس دومای دولتی تایید شده و مجموعه ای از اصلاحات مربوط به قانون اساسی و ارائه بازنشانی مدت تعداد پوتین پس از تجدید نظر اساسی می رود به زور. آن را به تصویب یک 383-0 رای با 43 رای ممتنع و تایید شده توسط مجلس به شورای فدراسیون چند ساعت بعد.

در سراسر کشور رای به اصلاحات پیشنهاد شده برای مارس 22.

کرملین منتقدان را محکوم کرد این حرکت به عنوان یک بدبینانه دستکاری و به نام برای تظاهرات.

پوتین 67 ساله سابق KGB افسر حکومت روسیه برای بیش از 20 سال است. پس از خدمت برای دو دوره متوالی چهار سال نظر یک حد مشخص شده در نسخه فعلی از قانون اساسی — پوتین به تغییر نخست وزیر این صندلی در سال 2008 با خود متحد نزدیک دیمیتری مدودف تبدیل شدن به یک حفره یا سوراخ جمهور.

طول ریاست جمهوری تمدید شد به مدت شش سال تحت مدودف و در سال 2012 بازگشت پوتین به کرملین به عنوان رئیس جمهور. در سال 2018 او دوباره انتخاب شد برای شش سال.

پوتین دارای اب و هوای مختلف بین المللی طوفان در طول 20 سال در قدرت است. 2014 الحاق شبه جزیره کریمه که باعث کشیده شده از سال های طولانی جنگ با اوکراین به طور قابل توجهی افزایش را تصویب رتبه بندی پشت در خانه.

به عنوان روابط مسکو با غرب خصمانه بیش 2014 الحاق و بیشتر به دنبال رسوایی کرملین نگهداری می شود پوتین محبوبیت بالا نقاشی روسیه به عنوان یک قلعه محاصره نیاز به یک رهبر قوی به مقاومت در برابر فشار خارج.

اصلاحات قانون اساسی تصویب شده توسط مجلس دوما روز چهارشنبه اجازه می دهد پوتین برای انتخابات ریاست جمهوری دو بار پس از سال 2024. قبل از ملی رای آن خواهد شد به بررسی توسط روسیه دادگاه قانون اساسی.

تغییرات در توزیع مجدد قدرت اجرایی دولت روسیه در مسکو و تقویت بیشتر قدرت ریاست جمهوری در حالی که همچنین ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان و مثال “اعتقاد به خدا” به عنوان یکی از روسیه به ارزش های سنتی.

پیشنهاد برای راه اندازی مجدد, مدت ساعت برای رئیس جمهور فعلی قرار داده بود به جلو با 83 سال از اتحاد جماهیر شوروی سابق فضانورد Valentina Tereshkova در حال حاضر معاون دوما در خواندن دوم اصلاحات در روز سه شنبه. پس Tereshkova سخنرانی پوتین به سرعت وارد مجلس برای رسیدگی به قانونگذاران و حمایت از ایده.

این حرکت باعث فوری خواستار تظاهرات مختلف از گروه های مخالف. سه شنبه شب حدود 200 نفر جمع شده بودند در نزدیکی کرملین و صف به برگزاری انفرادی و اعتصاب علیه اشتغال — تنها شکل از اعتراض در روسیه است که آن را قانونی و بدون اجازه قبلی از دولت در برابر اصلاحات.

“روشن بود از شروع آن در حال انجام است برای حفظ پوتین در قدرت برای همیشه” مخالفت فعال الکسی Miniaylo که برای اعتصاب علیه اشتغال در Facebook صفحه در روز سه شنبه آسوشیتدپرس گفت. “اما بی پروایی نشان دادن شیوه ای که در آن انجام شد بدستآمده خشم.”

دو گروه های مخالف به نام برای بزرگتر تظاهرات در مسکو در 21 مارس یا آوریل 22 و کاربردی برای مجوز با شهر مقامات. به زودی پس از Moscow City Hall اعلام کرد ممنوعیت وقایع در فضای باز با حضور بیش از 5000 تا 10 آوریل گفت: این بخشی از اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

فعالان باقی مانده unfazed با این حال و روز چهارشنبه صبح refiled درخواست های خود را اصلاح حداکثر تعداد شرکت کنندگان از 50,000 تا 4500. “موضع ما این است که اگر coronarivus چنین تهدید خطرناک, سپس آنها باید لغو رای (در اصلاحات قانون اساسی) به عنوان آن می تواند در معرض میلیون ها نفر از مردم به عفونت” میخائیل svetov را رهبر جنبش مدنی گفت: AP. “و اگر آن است که خطرناک است و سپس تظاهرات باید اجازه داده شود.”

اعتصاب و اعتراضات سازماندهی شده در دیگر شهرهای روسیه نیز گفت: تاتیانا Usmanova یک فعال سیاسی با “هیچ” گروه تشکیل دو ماه پیش برای هماهنگ کردن مخالفان تلاش در برابر اصلاحات.

“آن را به مردم می شود به دلیل آن است که کاملا خارج از خط” Usmanova گفت.

فعالان و تحلیلگران معتقدند که در مقیاس بزرگ تظاهرات سخت تر خواهد بود برای سازماندهی به دلیل coronavirus نگرانی است که به احتمال زیاد برای بازداشتن مردم از مصرف به خیابان.

“مردم می ترسند و کمتر مستعد ابتلا به جمع آوری برای بزرگ تظاهرات” مستقل و تحلیلگر سیاسی کیریل Rogov گفت: AP.

___

فرانسیسکا Ebel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im