لاستیک گلوله beanbag دور می تواند باعث آسیب های ویرانگر

براد لوی Ayala, 16 دانشجویی متوقف شده که به تماشای یک اعتراض مسالمت آمیز به عنوان او از رفتن به خانه از کار خود را در یک ساندویچ فروشی بود به ضرب گلوله در پیشانی با یک beanbag دور یک حادثه که دستگیر شد در تصویری و گسترش به طور گسترده ای آنلاین. او با عجله به بیمارستان که در آن او قرار گرفتند و هفت ساعت پس از عمل جراحی گفت: برادر خود را Edwin سانچز, 22.

“این ایجاد این سوراخ خمیازه, در سر خود یک زخم” سانچز گفت.

پزشکان خانواده گفت که با سرب پر از کیسه تا به حال منجر به جمجمه به مغز آسیب رساندن به این قشر با توجه به سانچز.

در حال حاضر دوره نقاهت در خانه آیالا است که هنوز هم در بسیاری از درد و مبارزه با تروما از تجربه سانچز گفت. “او این موج عظیم احساسات غم و اندوه شدید, شدید, اضطراب است.”

مصاحبه با پزشکان و اورژانس پزشکی کارگران که تحت درمان بیماران مجروح توسط این سلاح ها نشان می دهد میزان خطر خود را.

وسلی هاپکینز بر روی زمین رئیس برای یک تیم از پزشکان از Austin-Travis County خدمات اضطراری پزشکی است که درمان افراد مجروح توسط beanbag دور در اعتراض های اخیر.

یکی, 18 سال, پیر مرد زده شد در بالای سر. “شما می توانید نگاه کردن به زخم و دیدن جمجمه شکسته قطعات” هاپکینز گفت.

یکی دیگر از beanbag پاره پاره گونه و شکست فک از 20 سال. “او تنها می تواند صحبت کردن از یک طرف از” هاپکینز گفت. “او عصبانی بود و می ترسم.”

40-year-old woman شد برخورد با چنین سرعت که در سمت چپ آن یک زخم باز و در معرض یک دنده شکسته و بالا بردن ترس در میان تیم پزشکی که او می تواند به توسعه شدید و مشکلات تنفسی. “ما لیزر متمرکز شده چرا که این بیماران بدتر به سرعت در حال” هاپکینز گفت.

ارنستو رودریگز رئیس Austin-Travis County Emergency Medical Services گفت: حتی اصطلاح “کمتر کشنده” گمراه کننده بود.

“ما می توانیم آن را” کمتر کشنده,’ اما شاید به آن نیاز دارد به نام های مختلف به دلیل آن را به ما می دهد یک حس کاذب از امنیت است که می توان آن را اخراج و آن را برای رفتن به OK; اما آنچه که ما در حال پیدا کردن است که گاهی اوقات آن را نمی خوب,” او گفت:. “گاهی اوقات آن باعث برخی از آسیب شدید.”

او ادامه داد: “راستش من سوال استفاده از آنها در موقعیت هایی که علیه مردم غیرمسلح.”

گلوله های لاستیکی یکی از شایع ترین جمعیت-کنترل مهمات بیش از چهار برابر قطر گلوله های معمولی و وزن بیش از پنج برابر. آنها معمولا اخراج از ارتش نارنجک و تولید کنندگان می گویند آنها استفاده می شود برای گروه های عضلانی اصلی مثل باسن یا ران نه با هدف فوقانی بدن و یا سر.

از آنجایی که آنها استوانه شکل بدون تیز راهنمایی به طور منظم گلوله آنها هستند طراحی شده است به منظور نفوذ به بدن است. صدمات ناشی از آنها می تواند از خفیف کبودی به شکستگی استخوان و آسیب به مهم عروق خونی یا اعصاب, پزشکان گفت. نیز وجود دارد خطر ابتلا به خونریزی داخلی اگر اندام های حیاتی نهفته نیروی پرتابه گفت: دکتر ایان Wittman, رئیس اورژانس پزشکی در NYU Langone بیمارستان-بروکلین.

“فقط مانند یک گلوله واقعی, از دیدگاه پزشکی یک لاستیک گلوله چیزی است که ما را به عنوان یک موشک” Wittman گفت. “در این مورد هدف این است که بدن انسان پس از آن هنوز هم می تواند واقعا باعث آسیب قابل توجهی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de