رونرت پارک مجموعه به تصویب منطقه مورد مناقشه انتخابات طرح

به طور خاص منتقدان به نام دو بسته-درب جلسات حداقل یکی از, که, با توجه به Callinan, ویژه, یک شورا بحث از نقشه ارائه شده — یک حرکت که در جلسات عمومی متخصص گفت: ممکن است نقض قوانین ایالتی.

آنها همچنین در مورد منشاء این نقشه جدید که ضرب و شتم و نه دیگران از جمله کسانی که قبلا مطرح شده توسط پرداخت می شود مشاور. آن را از رونرت پارک مقیم Marci شبیه با توجه به شهر مشاور و ارسال شده به وب سایت شهر یک هفته پیش از Feb. 11 نشست. Hollingsworth Adams قبلا گفته شبیه یک دوست دیرین و دو پشتیبانی می کند همان نامزد در چند کوتاتی-رونرت پارک Unified School District school board مبارزات آشنایی به حداقل 2014.

شبیه سابق کافه تریا دستیار و کمک آموزشی در کوتاتی-رونرت پارک منطقه. او در پاسخ به چند درخواست مصاحبه بیش از دو هفته است. او که در پاسخ یک خبرنگار به دست کشیدن بر روی درب خود را در هفته گذشته گفت: همسرم در خانه نبود و او آگاه بود او ایجاد کرده بود هر انتخابات نقشه برای شهر است.

رونرت پارک مقامات گفت که او نه یک فرد شناخته شده در شهرستان سالن.

“من نمی توانستم او را انتخاب کنید از یک صف. من نمی دانم او گفت:” شهر مدیر Darrin جنکینز.

اما در میان اعتراض عمومی در ماه گذشته بیش از روند Callinan, در یک Jan. 29 مصاحبه گفت که او انتظار می رود نقشه های جدید به جلو آمده و قبل از Feb. 11 نشست. بیش متعاقب آن دوره تنها یک نقشه ظاهر — شبیه طرح.

از آن پس Callinan کاهش یافته است مصاحبه و گفت او نمی خواهد بحث در مورد این موضوع تا پس از رای گیری نهایی. Hollingsworth آدامز که کاهش یافته است به مصاحبه روز شنبه صحبت کرد به طور خلاصه در مورد این موضوع در یک Feb. 12 تلفن تماس اذعان دوستی با شبیه.

استافورد بازگشته است خواستار نظر بیش از چند ماه.

انتقال به منطقه مبتنی بر انتخابات ناشی از قانونی تهدید سال گذشته که در جنوب کالیفرنیا وکیل ادعا شده که این شهر در بزرگ سیستم رای گیری برای شورای صندلی disenfranchises رونرت پارک رشد لاتین جمعیت.

سانتا رزا ویندزور و شهرستان سانتا رزا مدارس این شهرستان بزرگترین مدرسه منطقه دریافت کرده شبیه نامه از مالیبو مبتنی بر وکیل کوین Shenkman و ساخته شده سوئیچ در قسمت برای جلوگیری از به طور بالقوه پرهزینه قانونی مبارزه می کند.

اما Belforte که به سازماندهی رونرت پارک مبتنی بر لاتین, داد, گفت طرح مورد علاقه خواهد گریز در اولین انتخابات خیلی از شهر, لاتینی جمعیت. در حالی که بزرگترین بلوک لاتین ساکنان در جنوب غربی بخش را به رای برای شورای این سال دومین بلوک — که در آن Belforte زندگی — باید صبر کنید تا 2022.

مکنزی را رد کرد و استدلال کرد که کمی تفاوت وجود داشت بین این منطقه و سه تن دیگر حک شده در نقشه جدید.

یک مورد مشابه اتفاق افتاده است بیشتر به شدت Latino منطقه سانتا رزا جنوب غربی از جمله Roseland که رای خواهد داد برای اولین بار در این سال برای یک منطقه مبتنی بر صندلی شورا.

فرانکی Lemus رئیس و موسس Latino داد گفت که در نظر شخصی خود این چرخه انتخابات بود “ناعادلانه” به Belforte.

“او شده است اولیه عضو شورای کسی صحبت کرده است تا برای لاتینی ها در جامعه برای مطمئن” Lemus گفت. “من فکر می کنم او باید یک راست به رفتن در برابر کسی و به ما این فرصت داده میشود که به رای و عمومی تصمیم گیری کسی به جای برکناری او.”

Belforte شد و به تنهایی در حمایت از چرخه انتخابات که همان را که اتفاق افتاده است به مکنزی شش ترم وقت که هنوز می گویند که آیا او را اجرا کنید بعد از این سال.

“این است که در مورد من و یا وظیفه. آن را در مورد گرفتن این حق به شهر” Belforte گفت. “اگر من باید به اجرا در برابر کسی است, اما آن را در بهترین منافع شهر که آنچه در آن به معنی. من خوشحال هستم به اطلاع جامعه را انتخاب کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>