رونرت پارک پلیس, بازداشت راننده وسیله نقلیه مرتبط با تیراندازی مرگبار

پلیس بازیافت خودرو معتقد به تواند توسط یک فرد مسلح در یک تیراندازی مرگبار دوشنبه شب در یک رونرت پارک پارکینگ بانک اما مشکوک بود و هنوز هم در بزرگ جمعه.

آلن تاکستان, 30, از کوتاتی درگذشت پس از اینکه به ضرب گلوله در قفسه سینه یکشنبه پس از درگیری با حداقل یک مرد دیگر در پارکینگ ردوود اتحادیه های اعتباری در رونرت پارک بزرگراه.

نظارت تصویری از بانک ها و دیگر کسب و کار در این نزدیکی هست نشان داد که مردان مسلح سوار خاکستری Acura TSX با پلاک قابل مشاهده است.

روز پنج شنبه رونرت پارک پلیس آموخته خودرو ممکن است در شهرستان دریاچه و پرسید: برای کمک در محل خودرو در کلیرلیک. کلیرلیک پلیس کشف خودرو در صلاحیت این دادگاه ها متوقف و راننده رونرت پارک پلیس گفت:.

رونرت پارک کارآگاهان دستگیر و مصاحبه با راننده شنبه شب اما نمی دستگیری او. پلیس کاهش یافته است به شناسایی راننده و یا به اشتراک گذاشتن آنچه که او گفت: افسران.

خودرو توقیف شد به عنوان شواهد پلیس گفت:.

محققان گفته اند آنها بر این باورند که قتل و باند مربوط به آنها کاهش یافته است می گویند چرا.

Albor دارای سابقه کیفری از جمله باند مفاهیم. او محکوم شد در سال 2011 به هشت سال زندان برای اقدام به قتل و حمله با سلاح مرگبار برای سلاح سرد دو نفر در سال 2009.

در آن صورت مقامات گفت Albor بخشی از یک گروه که مواجه با قربانیان بودند که با پوشیدن لباس قرمز و از آنها خواست اگر آنها در یک باند قبل از حمله به آنها را.

نظارت تصویری از جمعه تیر اندازی را نشان می دهد Albor و مرد دیگری وارد Albor کامیون قبل از 9 p. m. دوشنبه. مسافر فرار از صحنه با پای پیاده پس از تیراندازی پلیس گفت:.

فیلم نشان می دهد فرد مسلح را به ماشین پارک شده چند فضاهای دور و راننده پیاده روی به سمت Albor کامیون قبل از راه رفتن به ماشین خود را.

Albor و مسافری خود را پس از Albor کامیون و با نزدیک شدن مشکوک باعث بحث, پلیس گفت:.

شک کردم به عقب در اتومبیل خود و Albor نزدیک پنجره, پلیس گفت:. مرد اخراج حداقل یک شات از داخل خودرو. تصویری را نشان می دهد Albor مبهوت به دور از ماشین و مسلح سوار دور.

Albor درگذشت و در صحنه است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>