رونرت پارک پلیس بازداشت 2 نفر در ارتباط با مه تیراندازی مرگبار

رونرت پارک پلیس گفت: روز شنبه دو مرد دستگیر شدند در هفته گذشته در ارتباط با مه تیراندازی که منجر به کشته شدن یک کوتاتی مرد در پارکینگ یک رونرت پارک بانک.

آلن Albor و 30 ضرب گلوله کشته شد مه 27 در ردوود اتحادیه های اعتباری پارکینگ در رونرت پارک و بزرگراه و پس از یک درگیری با حداقل یک مرد دیگر.

نظارت تصویری از این منطقه حاکی از وجود یک مسافر در Albor کامیون در زمان حادثه. مسافر از کامیون و باعث مبارزه که در گرفت در پارکینگ قبل از تیراندازی رونرت پارک وزارت امنیت عمومی گفت: در یک بیانیه آماده. بر اساس شواهد موجود در Albor کامیون و تصویری محققان شناسایی مسافر به عنوان عیسی آنتونیو Arango-لوپز.

در تاریخ 1 ژوئن Arango-لوپز و خود را وکیل و ملاقات با رونرت پارک پلیس محققان و پس از مصاحبه Arango-لوپز را بازداشت گرفته شد. زیرا او که گفته شده است یک “تحریک آمیز عمل” بلافاصله قبل از تیراندازی دستگیر و به ظن قتل, پلیس گفت:.

نظارت تصویری نیز نشان داد که مردان مسلح سوار خاکستری Acura TSX با رویت پلاک. در مه 28, رونرت پارک پلیس آموخته خودرو ممکن است در لیک کانتی و پرسید: برای کمک به محل آن است. کلیرلیک پلیس کشف خودرو متوقف و راننده. راننده عنوان کلیرلیک ساکن اسکار مارتین ریس, مصاحبه شد اما بازداشت, پلیس گفت:. ماشین, اما, شد, توقیف به عنوان شواهد.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود و جمع آوری شواهد بیشتری از جمله فیلم های نظارت از مکان های مختلف از ریس بعد از تیراندازی با پوشیدن همان لباس. در ژوئن 3, محققان دستگیر ریس در کلیرلیک خانه بدون حادثه است.

بر اساس شواهد به دست آمده ریس دستگیر شد به ظن اینکه یک گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم و یک جانی در اختیار داشتن یک لود اسلحه گرم. او منتقل شد به دریاچه زندان شهرستان اما نه او و نه Arango-لوپز در بازداشت هستند که از روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>