رونرت پارک پرداخت 1.2 میلیون دلار به رانندگان وی از سوی مامورین پلیس به سرقت برده گلدان پول

این رونرت پارک شورای شهر موافقت کرد این هفته به پرداخت نزدیک به 1.5 میلیون دلار برای حل و فصل فدرال حقوق مدنی دعاوی تسلیم هشت رانندگان که ادعا شهرستان امنیت عمومی افسران سرقت آنها از پول و ماری جوانا در کنار جاده متوقف می شود.

رانندگان’ دعاوی ادعا کرد پلیس در زمان مجموع 380 کیلوگرم حشیش و $62,000 نقدی از آنها. آنها را متهم به افسران — از جمله قانون مبارزه با مواد مخدر همکاران براندون “ریگان” تاتوم و یوسف Huffaker — نگه داشتن برخی از کالای قاچاق را برای خود.

اعضای شورای سه شنبه رای دادند به اتفاق آرا به پرداخت $287,500 به Mendocino County شاهدانه کشاورز Huedell فریمن و یکی دیگر از $1.175 میلیون تقسیم می شود میان هفت مرد دیگر تمام رانندگان تخلیه شاهدانه در بزرگراه 101 که کشیده شد بیش از رونرت پارک مبارزه با مواد مخدر ماموران در ترافیک متوقف می شود به مراتب در خارج از محدوده شهر.

رای آورده به نور شرایط مالی برای حل و فصل, که, یک شهر ایران در ماه ژانویه کاهش یافته و به آزادی به دلیل یک دادگاه محرمانه بودن توافق.

“هنگامی که این اتهامات برای اولین بار آمد به نور و مقامات بلافاصله تحقیقات” شهر مدیر Darrin جنکینز در بیانیه ای گفت. او با اشاره به افسران درگیر هیچ کار دیگر برای شهرستان و هیچ اضافی اتهامات سوء رفتار را به نور آمده است.

تاتوم, استعفا داد و در ژوئن 2018 در حالی که تحت بررسی است. این شهرستان پرداخت Huffaker $75,000 به استعفا در سال گذشته بعد از تحقیقات داخلی یافت او “درگیر در سوء رفتار است که حکم فسخ است.”

استخدام شهرستان مستقل پلیس حسابرس به بررسی بخش های عمومی و سیاست های ایمنی. این شهر پس از تقویت نظارت افسران و نگهداری روش های خود را برای ملک تشنج شواهد سازی دارایی جریمه نظارت تصویری و گزارش نوشتن.

“شهر معتقد است که حل و فصل این دعاوی است که در آن منافع شهر” جنکینز در بیانیه ای گفت:. “حل و فصل موارد کمتر خواهد بود گران تر از هزینه های دادخواهی و اجازه خواهد داد که این شهر به حرکت از این اتهامات است.”

رانندگان توافق برای خودداری از صحبت کردن در مورد این مورد برای یک سال به عنوان بخشی از حل و فصل. این توافق نامه را در نوشتن یک جمله آنها و وکلای آنها مجاز به می گویند در مورد این پرونده تحت تهدید از حل و فصل در حال پرتاب: “این موضوع حل شده است در منافع متقابل طرفین اجازه می دهد تا احزاب و هر یک از آنها را به حرکت در صلح است.”

شهر و افسران سابق خود را پذیرفته و بدون خطا.

تاتوم و Huffaker از طریق وکلای خود را نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

پرونده های حقوقی اتهام شهر مجاز افسران به بارها و بارها نقض حقوق رانندگان نیرنگ در آن زمانی-تحریم دارو ممنوعیت برنامه که فرستاده شهر از افسران حدود 40 مایلی شمال محدوده شهر با ماموریت کشیدن بیش از رانندگان مشکوک و تصرف قاچاق در نزدیکی سونوما-Mendocino county خط.

اتهامات مشابه به نور در اوایل سال 2018 هنگامی که یک راننده Ezekial صاف عمومی سوال که آیا رونرت پارک افسران به طور غیر قانونی در زمان سه پوند ماری جوانا از وسیله نقلیه خود را در طول یک توقف ترافیک در نزدیکی کالیفرنیا.

که کشش از بزرگراه در شمال منطقه سونوما کانتی و جنوب Mendocino County شده است شناخته شده به عنوان “Gauntlet” توسط افراد درگیر در ماری جوانا پزشکی و بازار سیاه تجارت مواد مخدر. مأموران اجرای قانون مورد استفاده قرار گیرد به موقعیت خود را وجود دارد در بزرگراه برای رهگیری غیر قانونی مواد مخدر و پول نقد اما بسیاری از سازمان های خود را متوقف ممنوعیت برنامه به عنوان قوانین ماری جوانا پزشکی مجاز گلدان منتقل می شود از نظر قانونی از مزارع به درمانگاه.

سباستوپول وکیل Izaak Schwaiger نمایندگی هفت شاکیان — مغز Payne, Jesse شوارتز, Joshua Surratt, Jason Harre یعقوب Ford, Sean هار و ترنس McGilbra — که متوقف شد در بزرگراه در سال 2015 و 2016. او کاهش یافته است به نظر حل و فصل و یا مورد دیگر از بیان تایید کرد.

پرداخت خواهد شد ساخته شده توسط رونرت پارک حامل بیمه ردوود امپراتوری شهرداری صندوق بیمه.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de