رونرت پارک مرد بود به شدت مجروح و در مشکوک DUI سقوط

یک رونرت پارک مرد مظنون به رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر برخورد به مرکز ميانه دیوار در امتداد بزرگراه 101 در سانتا رزا در دوشنبه شب بود و به شدت مجروح زمانی که یک ماشین دوم سقوط کرد و به خرابه به زودی پس از.

آنتونی گارسیا لوپز, 23 بود به اتهام رانندگی تحت تاثیر در ارتباط با تصادف رخ داده است که حدود 10:50 p. m. روز شنبه گفت: CHP سخنگوی افسر دیوید deRutte. او شده است به رزرو Sonoma County Jail, اما, به عنوان او منتشر شد به سانتا رزا یادبود بیمارستان برای درمان جراحات خود گفت: گروهبان. Nenad Gorenec.

گارسیا لوپز بود رانندگی یک نقره سدان BMW در بزرگراه 101 عازم جنوب هنگامی که او به آمار مرکز ميانه دیوار فقط در شمال تاد جاده deRutte گفت. CHP تحقیقات نشان می دهد که گارسیا لوپز خود خارج شد اما چند دقیقه بعد یک هوندا سیویک برخورد با اتومبیل خود و ضربه زدن به او به عنوان به خوبی.

گارسیا لوپز بود به شدت مجروح و در دومین برخورد و منتقل شد به سانتا رزا یادبود بیمارستان که در آن او بود دستگیر deRutte گفت. راننده هوندا مدنی دچار جراحات جزئی و نیز انتقال به بیمارستان برای درمان است.

DeRutte نمی دانم گارسیا لوپز را به عنوان شرط از سه شنبه.

عازم جنوب خطوط بزرگراه 101 بسته شد برای حدود 30 دقیقه دوشنبه شب در نشست بررسی این حادثه هر چند deRutte گفت: ترافیک بسیار سبک و تاثیر “بود که بسیار ناچیز است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>