رونرت پارک سلامت کارمند مرکز آزمون مثبت برای coronavirus

اولین کسی که به قرارداد COVID-19 در سونوما کانتی شناخته شده است به عنوان یک رونرت پارک مرکز بهداشت کارکنان با توجه به مرکز بهداشت و درمان.

اخبار تست مثبت که نشانه ای از بازیگران از جامعه گسترش محلی برای اولین بار منتشر شد شنبه شب. اما صبح روز یکشنبه انتشار اخبار از پتالوما مرکز بهداشت که صاحب و عمل رونرت پارک مرکز بهداشت ارائه اطلاعات بیشتر در مورد که انتقال و منطقه سونوما کانتی سرپرست دیوید Rabbitt تایید اتصال.

این معلوم نیست چه نقش کارمند در رونرت پارک مرکز بهداشت و Rabbitt گفت: اطلاعات بیشتر در مورد این پرونده منتشر شد ممکن است در یک برنامه ریزی شهرستان در کنفرانس خبری مجموعه برای ظهر یکشنبه.

“بر اساس تحقیقات ما وجود دارد دلیلی برای باور است که قرار گرفتن در معرض این ویروس از منابع خارج بالینی ما امکانات” با توجه به انتشار اخبار از کسب و کار. “ما در حال گرفتن هر اقدام احتیاطی برای محافظت از دیگر کارکنان و بیماران ما. ما همچنان با اعتماد به نفس در ما حفاظت فردی استاندارد.”

این پتالوما مرکز بهداشت شبکه عمدتا در جنوب شهرستان سونوما بهداشت و درمانگاه و همکاری با کالیفرنیا عمومی در بخش بهداشت و درمان این شهرستان سونوما در بخش بهداشت و درمان و به دنبال مراکز کنترل بیماری و راهنمایی پروتکل با توجه به انتشار.

رونرت پارک شهردار یوسف Callinan در بیانیه ای تحسین کسب و کار خود را برای شفافیت و برای “به اشتراک گذاشتن این اطلاعات به موقع.”

کارمند که تست مثبت است در قرنطینه و مقامات در حال کار به اطلاع هر کسی که ممکن است در تماس نزدیک با کارکنان از جمله بیماران و کارکنان. کارکنان که ممکن است در تماس با کسی که آزمایش مثبت هستند یا خود quarantining نظارت بر علائم خود را و یا در حال آزمایش اگر آنها نشان می دهد علائم با توجه به انتشار.

“در حالی که این ممکن است اولین مورد تایید شده از COVID-19 در میان نیروی کار ما و اولین مورد از جامعه گسترش این احتمال وجود دارد در سال گذشته و با توجه به حضور این ویروس در شمال کالیفرنیا” با توجه به انتشار. “همه ما باید خود نظارت بر هشیاری به خصوص اگر ما تا به حال ممکن است قرار گرفتن در معرض شناخته شده COVID-19 بیمار و همچنین هر گونه دیگر شناخته شده قرار گرفتن در معرض به علت مسافرت.”

این پتالوما سلامت مرکز رونرت پارک مرکز بهداشت و سایر ادارات در حال بررسی کار از صفحه اصلی گزینه برای کارکنان و در حال کار برای ارائه دسترسی جایگزین برای مراقبت از بیماران از جمله تلفن و یا تصویری بازدیدکننده داشته است. این شرکت جدا همه تنفسی مراقبت از بيماران بعد از تلفن تریاژ و ارزیابی تست چادر در خارج از ساختمان به حد بالقوه گسترش به سایر بیماران و کارکنان با توجه به انتشار.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de