رونرت پارک مراقبت های بهداشتی کارگر می گوید او رد شد coronavirus آزمون با وجود علائم

رونرت پارک مقیم نیکو Aiello, 22 گفت: او درخواست شده است خود پزشک مراقبت های اولیه در قیصر را در نظر بگیرید که آیا او قرارداد coronavirus او پس از شکست یک بیماری تنفسی در حدود یک هفته پیش.

Aiello گفت او شروع به احساس بیمار مارس 10 در حالی که او در وظیفه برای کار خود را در یک محلی روانی تسهیلات مراقبت های بهداشتی. آن آغاز شده و با شروع تب و علائم دیگر از جمله تنفس مشکل او به دنبال مراقبت در قیصر مرکز پزشکی در سانتا رزا Aiello گفت.

“آنها گفت: به نظر می رسد مانند شما یک عفونت تنفسی فوقانی — نگاهی Mucinex و تیلنول به عنوان مورد نیاز” گفت: Aiello, یک علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی سونوما است که در وقفه این ترم. “در طول هفته آن را به تدریج بدتر می شود.”

توسط جمعه Aiello بود پشت در قیصر اورژانس به دلیل مشکلات تنفس خود را به حال بدتر شده است. کادر پزشکی مورد بررسی قرار او را برای ذات الریه در زمان chest X-ray و تجویز آنتی بیوتیک برای دفع عفونت است.

Aiello گفت که او معتقد است سن و سال او و در غیر این صورت سلامتی معنی او گزاف گویی خواهد شد حتی اگر او دارای ویروس است. اما او ترجیح می دهند به دانستن است. او گفت: کارفرما سعی در دفاع از آزمایش, اما او محروم شده است.

“هر بار که به من گفته شده است که عملا ما نمی باید به اندازه کافی تست برای تست شما دلیل این که شما شده اند در تماس مستقیم با کسی که در حال حاضر قرارداد این ویروس” Aiello گفت.

خواسته در مورد شرایطی مانند آنهایی که شرح داده شده توسط Aiello Dr Sundari Mase منطقه سونوما کانتی موقت بهداشت عمومی افسر گفت که او نمی تواند اظهار نظر در این مورد خاص اما افزود که پزشکان دیگر خواسته بودن به حد تست برای جمعیت های آسیب پذیر مانند سالمندان یا کسانی که با تاریخ سفر به منظور اجازه می دهد تا پزشکان به تست گیری بر اساس هر مورد.

“این است پیام ما در تمام طول آن قطع ارتباط با آنچه که ما در حال گفتن مردم” Mase گفت.

تمام گفته 196 آزمون coronavirus شده اند اجرا شده توسط محلی و ایالتی یا فدرال بهداشت عمومی آزمایشگاه از جمله 159 آزمون از طریق شهرستان نظارت پروژه. تعداد کسانی که نمی عبارتند از آزمایش انجام شده در آزمایشگاه خصوصی از جمله تلاش برای تشخیص و LabCorp که تنها مورد نیاز برای گزارش نتایج مثبت است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

مطبوعات حزب دموکرات می خواهد به دانستن آنچه که داستان شما ببینید در حال ظهور و آنچه شما در حال تجربه محلی در پناهگاه در محل سفارش. رسیدن به ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>