رونرت پارک تصویب منطقه انتخابات بیش از مهیجی درخواست از ساکنان

در یک حرکت است که تقسیم اعضای شورا و جامعه رونرت پارک شورای شهرستان در روز سه شنبه تایید ستیز طرح برای تبدیل به منطقه انتخابات sidestepping تماس از ساکنان به تجدید نظر در مرزها و رای گیری چرخه آغاز می شود که با انتخابات امسال.

شورای شهر رای دادند 3-2 برای نهایی کردن این طرح پس از چهار ماه روند برای تعیین سیستم رای گیری برای صندلی در شورای رفتن به جلو. تصمیم گیری ارائه خواهد شد مسیر روشن برای دو امتیازهای به رای بدون نیاز به صورت دیگری نشسته عضو شورای, در حالی که ترک دیگری دیرین وقت که مدت انقضای بدون صندلی به مسابقه در سال 2020 است.

سه اصطلاح Councilwoman Gina Belforte خواهد بود قادر به سوار گشتند پیشنهاد به این دلیل که اکثریت شورا انتخاب سه منطقه به غیر از یکی که در آن او زندگی می کند برای انتخابات ماه نوامبر. به جای این ولسوالی که در آن زمان شهردار جو Callinan و معاون شهردار جیک مکنزی اقامت و همچنین در جنوب غربی بخشی از شهر در حال حاضر نمایندگی در شورا و خانه را به بسیاری از لاتین ساکنان خواهد بود برای اولین بار.

“این روند شده است آسان نیست برای هر یک از ما تا اینجا در افتا,” Callinan گفت: شرکت کنندگان در مطالعه از آماده اظهارات. “این مایه تاسف است که هر یک از ما را به چشم پوشی در حال اجرا دوباره در پایان ترم و من درک سرخوردگی. اما متاسفانه به دلیل کالیفرنیا رای گیری (حقوق) قانون اجتناب ناپذیر است.”

اعضای شورای تحمل نزدیک به 40 دقیقه زبان شلاق از ساکنان که ابراز خشم و نارضایتی از شهر روند انتقال دور از آن در بزرگ سیستم رای گیری طول دوره نظر عمومی. هیچ کدام از این 18 نفر صحبت کرد که حمایت اکثریت شورا تصمیم با بسیاری از آنها با استناد به یک تمایل به دیدن Belforte فرصتی برای اجرای این سال است.

“این در مورد من نیست. این سیاست” Belforte گفت: در این جلسه از طریق کنفرانس تلفنی در طول سفر کسب و کار به فلوریدا. “اما این چیزی است که نگرانی من این است که به وضوح انکار شهروندان حق رای برای مقامات منتخب خود را. ما نمی می توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید که قوانین ما را دنبال کنید.”

تعدادی از ساکنان سوال منشا نقشه فرستاده شده توسط مقیم یک روز قبل از مهلت که شورای انتخاب و قانونی بودن انتخاب چرخه انتخابات. یک تعداد انگشت شماری از شرکت کنندگان در سمت چپ سه شنبه شب گفت: آنها می شود با توجه به مصرف اقدام قانونی علیه این شهر بیش از تصمیم گیری آن است. دیگران انتقاد مشروعیت تلاش برای شامل عمومی و نتیجه آن خواهد شد که دیدن این شهر دو نفر دیگر مناطق از جمله Belforte را — نه برای انتخابات تا 2022.

“این یک بازی نیست و نباید مانند یک بازی است. آن را به مجموعه شهر ما انتخاباتی تن برای سال های بسیاری آمده است” گفت: resident جولی Broyes که حمایت برای یک برنامه است که می بینیم هر سه امتیازهای با یک شانس برای اجرا در سال 2020 است. “مردم سزاوار به رای نمایندگان خود را.”

این مهیجی مخالفت رهبری مکنزی به درخواست دادستان شهرستان میشل Marchetta Kenyon که آیا او به درستی تفسیر قانون دولت است که در زمان اثر در ماه ژانویه در مورد قوانین جدید هدایت شهرستانها در redistricting به درستی.

“این یک چیز بسیار شخصی برای هر یک از ما که برای اجرا و که در اینجا خدمت می کنند گفت:” مکنزی شش دوره عضو شورای. “من تمایل به رای دادن در این مورد امشب تا زمانی که این مسئله به وضوح حل و فصل شود. آن را بیش از حد مهم باشم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>