راجر کان, ‘پسران در تابستان’ نویسنده می میرد 92

زمانی که کان القاء شد به ملی یهودی Sports Hall of Fame در سال 2006 بیس بال کمیسر جوانه Selig او را به نام “یک آیکون از بازی ما است.”

در میان کان دیگر کتاب های ورزشی: 2004 را “اکتبر مردان: Reggie Jackson, جورج Steinbrenner بیلی مارتین و یانکی ها’ معجزه آسا پایان در سال 1978” 1986 “جو و مرلین: حافظه عشق” و در سال 1999 “شعله خالص آتش: جک دمپسی و خروش ’20s.”

یک کتاب باعث ماندگاری خجالت: کوهن همکاری با پیت رز در سال 1989 مجاز زندگینامه “Pete Rose: داستان من.” گل لیگ برتر همه زمان بازدید رهبر اخیرا محروم از بیس بال برای شرط بندی بر روی بازی و کتاب برجسته خود اصرار که اتهامات نادرست است.

اما رز اذعان سال بعد پس از آن خاطرات است که او قمار است. کان گفت: “اولین واکنش به رسیدن به کیسه برف.”

“من متاسفم من همیشه درگیر در کتاب” کان گفت: لس آنجلس تایمز در سال 2007. “معلوم می شود که پیت رز ویتنام از ballplayers. او یک بار به من گفت که او بهترین سفیر بیس بال تا به حال. من در این مورد فکر کردم و فکر که چرا ما نیست و او را فرستاده به ایران است.”

کان همچنین نوشت: دو رمان و دو کتاب غیرداستانی مربوط به ورزش: 1968 را “پرشور مردم: آنچه در آن به معنی یک یهودی در امریکا” و 1970 “نبرد برای Morningside ارتفاع: چرا دانش آموزان شورشی.” او حفظ دوستی با شاعر رابرت فراست او برفلد در شنبه شب پست.

او بعد از تدریس نوشتن در چندین دانشکده و سخنرانی در دانشگاه ییل پرینستون و دانشگاه کلمبیا و در سال 2004 او در خدمت یک ترم کمک هزینه تحصیلی به عنوان Ottaway وقف استاد روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورک در Paltz جدید.

کان متولد بروکلین در Oct. 31, 1927 و به ارث برده عشق خود را از بیس بال از پدرش که بازی سوم پایه برای شهرستان ،

“هیچ کس من لذت بردم از صحبت کردن بیس بال با آنجا که این چشم سبز قوی, مسلح, ملایم, شدید سبیلوی آستین توپ زدن, پیاده روی, دایره المعارف بود که پدر من,” او نوشت: او در سال 1997 “خاطرات تابستان.”

کان زندگی در سنگ ریج در نیویورک دره هادسون.

یک تشییع جنازه است برای … 10 در Katonah, New York.

___

سابق آسوشیتد پرس نویسنده Jessica M. Pasko نوشت: این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>